یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌های دانلود عکس و فیلم در اینستاگرام، استفاده از سایت دانلود از اینستاگرام است. این روش بدون نیاز به نصب برنامه‌های جانبی و یا ارائه اطلاعات اکانت اینستاگرام، امکان دانلود را به کاربران می‌دهد. با استفاده از لینک فیلم و عکس مورد نظر، آنها را می‌توان به راحتی با سایت‌های دانلودر اینستا دانلود کرد و در کامپیوتر ذخیره کرد. در این روش، باید توجه داشت که برخی از سایت‌ها فقط به عنوان سایت دانلود عکس مورد استفاده قرار می‌گیرند و قابلیت دانلود پست ویدیویی از اینستاگرام را ندارند. با توجه به سادگی و سرعت این روش، در این مقاله، سایت‌های دانلودر اینستا و نحوه استفاده از آنها برای دانلود عکس و فیلم معرفی شده است. در صورتی که به دنبال آشنایی با بهترین های سایت دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام هستید و تمایل دارید با نحوه استفاده از آنها آشنا شوید، با این مقاله از کافه مجازی ما همراه باشید.

خدمات ایتا

سایت دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام چیست؟

احتمالاً شما هم بارها در حال گشت و گذار در اینستاگرام خود بوده‌اید که ناگهان با محتوایی بسیار مفید مواجه شده‌اید، و در چنین شرایطی به دنبال راهی برای ذخیره‌ی پست مورد نظر خود هستید تا بتوانید آن را بارها مشاهده کنید یا بخشی از آن را در پست خود استفاده کنید. در این مواقع، سایت دانلود عکس از اینستاگرام می‌توانند به شما کمک کنند. با استفاده از این سایت‌ها، می‌توانید پست‌های عکسی و ویدیویی مورد نظر خود را به راحتی و بدون افت کیفیتی دانلود کنید و برای همیشه آن‌ها را در دسترس داشته باشید. در واقع، سایت‌ دانلود از اینستاگرام یک پلتفرم آنلاین هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند تا پست‌های مورد نظر خود را در اینستاگرام دانلود کنند. باید توجه داشت که استفاده از سایت دانلود از اینستاگرام به هیچ عنوان محدودیتی ندارد و شما می‌توانید هر تعداد فیلم و عکسی که تمایل دارید را به راحتی و رایگان دانلود کنید.

🔴⚫ نکته: لازم است توجه داشته باشید با توجه به فیلترینگ و محدودیت های ایجاد شده استفاده از این سایت ها نیازمند تغییر ای پی اینترنت میباشد.

آموزش سایت دانلود از اینستاگرام

همانطور که پیشتر اشاره شده، سایت‌های دانلود از اینستاگرام یا سایت دانلود استوری از اینستاگرام از جمله بهترین روش‌های موجود برای دانلود از اینستاگرام هستند. در حال حاضر، تعداد زیادی از این سایت‌ها وجود دارند که شما می‌توانید بر اساس نیاز خود از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه، قصد داریم چندین سایت دانلود از اینستاگرام را معرفی کرده و نحوه کار با آن‌ها را به شما آموزش دهیم.

1. سایت دانلود عکس از اینستاگرام downloadgram.org

یک سایت به نام DownloadGram، اولین سایتی است که تصمیم گرفتیم تا به شما معرفی کنیم و می‌تواند یک راه آسان برای دانلود عکس ، فیلم و استوری از اینستاگرام باشد. این سایت دانلود عکس از اینستاگرام بدون نیاز به نصب برنامه جانبی، امکان دانلود از اینستاگرام را برای کاربران فراهم می‌کند. در ادامه، نحوه دانلود پست از سایت دانلود از اینستاگرام به صورت گام به گام آموزش داده می‌شود.

۱ – در گام اول، باید به سایت DownloadGram مراجعه کنید.

۲ – در گام بعدی، با یک صفحه مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد که دارای یک فیلد خاص برای وارد کردن لینک پست مورد نظر است.

۳ – برای وارد کردن لینک ، باید به اکانت اینستاگرام خود رفته و روی علامت سه نقطه در بالای سمت راست صفحه پست یا استوری کلیک کرده و سپس گزینه “Copy Link” را انتخاب کنید تا لینک مربوطه کپی شود.

۴ – حال مجدداً به سایت DownloadGram مراجعه کرده و در فیلد مشخص شده کلیک راست کنید. در منوی ای که باز میشود، گزینه “Paste” را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه “Download now” کلیک کنید تا فرآیند دانلود آغاز شود.

۵ – باید توجه داشت که این سایت قادر است تمامی پارت‌های مختلف یک پست را شناسایی کرده و با استفاده از آن‌ها، به شما امکان دانلود کامل پست را فراهم می‌کند.

۶ – در نهایت، با کلیک بر روی گزینه “Download” در پارت مورد نظر، می‌توانید پست مورد نظر خود را با کیفیت اصلی دانلود کنید.

1 5

2.سایت دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام saveinsta.app

۱ – در این مقاله به دومین سایتی که حتی به عنوان بهترین سایت دانلود استوری از اینستاگرام شناخته میشود برای دانلود محتوای اینستاگرام یعنی سایت Saveinsta، اشاره خواهیم کرد. برای استفاده از این سایت، ابتدا باید به وبسایت Saveinsta مراجعه کرده و سپس با یک صفحه مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید که دارای یک فیلد برای جستجو است.

۲ – برای دانلود محتوای اینستاگرام ، باید مانند روش قبلی، وارد صفحه پست مورد نظر در اینستاگرام شوید و با کلیک روی علامت سه نقطه در بالای سمت راست پست، گزینه “Copy Link” را انتخاب کنید تا لینک پست در کلیپ بورد کپی شود.

۳ – سپس دوباره به سایت Saveinsta مراجعه کرده و در فیلد مشخص شده، کلیک راست کنید و گزینه “Paste” را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه “Download now” کلیک کنید تا دانلود پارت‌های مختلف پست آغاز شود.۴ – در صفحه بعدی، تمامی بخش های پست مورد نظر و لینک دانلود آنها به شما نشان داده خواهد شد. در این مرحله، با کلیک بر روی لینک “Download” زیر هر بخش، محتوای مورد نظر را دانلود کنید.

2 4

3. سایت دانلود فیلم از اینستاگرام fastdl.app

در این مقاله به سومین سایت دانلود فیلم از اینستاگرام، یعنی سایت fastdl، اشاره خواهیم کرد. برای استفاده از این سایت، ابتدا باید وارد وبسایت fastdl شده و سپس با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید که از 4 زبان اصلی تشکیل شده است. اگر برای دانلود عکس از اینستاگرام به این وبسایت مراجعه کردید، باید در باکس ابتدایی باقی بمانید. در غیر این صورت، باکس دوم را انتخاب کنید تا فیلد دانلود فیلم از اینستاگرام به شما نشان داده شود.

۱ – سپس به صفحه پست مورد نظر در اینستاگرام خود مراجعه کنید و با کلیک روی علامت سه نقطه در بالای سمت راست پست، گزینه “Copy Link” را انتخاب کنید.

۲ – حال برای دانلود محتوای مورد نظر، به سایت دانلود از اینستا fastdl مراجعه کنید و در فیلد مشخص شده، کلیک راست کنید و گزینه “Paste” را انتخاب کنید. سپس با کلیک روی دکمه “Get”، فرآیند دانلود آغاز می‌شود.

۳ – در این مرحله، تمامی پارت‌های پست مورد نظر به شما نشان داده خواهد شد که با کلیک بر روی دکمه “Download” زیر هر پارت، محتوای مورد نظر را بدون نیاز به لاگین دانلود کنید.

3 5

4. سایت دانلود استوری از اینستاگرام save-free.com (پیشنهادی)

در این بخش، به سایت دانلود استوری از اینستاگرام save-free می‌پردازیم. برای دانلود پست و استوری یا ویدیو از اینستاگرام با استفاده از این سایت، باید به مراحل زیر دقت کنید:

1- ابتدا به وبسایت save-free مراجعه کنید. در این مرحله با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید که دارای یک فیلد جستجو می‌باشد.

2- حال نوبت به باز کردن پست مورد نظر در اینستاگرام و کلیک روی علامت سه‌نقطه در بالای سمت راست صفحه می‌رسد. سپس از منویی که به صورت پاپ‌آپ نمایش داده می‌شود، گزینه “Copy link” را انتخاب کنید.

3- حال به وبسایت save-free بازگردید و روی فیلد جستجو کلیک راست کنید. سپس منویی به شما نمایش داده می‌شود که برای استفاده از این سایت، باید روی گزینه “Paste” کلیک کنید و سپس دکمه “Download now” را انتخاب کنید.

4- به این ترتیب، تمامی پارت‌های پست مورد نظر شما نمایش داده خواهد شد. با کلیک روی گزینه “Download” زیر هر پارت، محتوای مورد نظر را برای دانلود انتخاب کنید.

4 1

سخن پایانی

روش دانلود از اینستاگرام بدون لاگین با استفاده از سایت دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام، به عنوان یک روش بسیار مناسب شناخته می‌شود. با استفاده از این روش، شما به سادگی می‌توانید با مراجعه به سایت‌های دانلودر اینستا، با استفاده از لینک پست مورد نظر، پست‌های مورد نظر خود را دانلود کنید. در این مقاله، ما ۴ سایت دانلود از اینستاگرام را معرفی کرده‌ایم که با استفاده از آنها می‌توانید به راحتی عکس و فیلم‌های پست شده در اینستاگرام را دانلود کنید. این آموزش به شما کمک می‌کند تا حتی با  سایت‌ دانلود استوری از اینستاگرام به شکلی مناسب آشنا شوید و بتوانید از آنها به بهترین نحو استفاده کنید. در صورتی که هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص مطالب عنوان شده در این مقاله دارید، می‌توانید از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله، با استفاده از افزونه Chrome Downloader for Instagram این کار امکان‌پذیر است.

بله، برخی سایت‌های دانلود از اینستاگرام بدون نیاز به برنامه تغییر آی‌پی عمل می‌کنند، اما گاهی اوقات نیاز به استفاده از این برنامه نیز وجود دارد.

 

خیر، برای استفاده از این سایت‌ها، شما نیازی به وارد کردن اطلاعات اکانت خود ندارید و تنها با استفاده از لینک پست مورد نظر می‌توانید آن‌را دانلود کنید.

بله، این سایت‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که امنیت اطلاعات وارد شده را تضمین می‌کنند و با کپی کردن لینک پست مورد نظر، می‌توانید به راحتی آن را دانلود کنید.

خیر، سایت‌های دانلود از اینستاگرام به شکلی عمل می‌کنند که هیچگونه افت کیفیتی را در ویدیوها و عکس‌های دانلود شده ندارید.

خیر، به عنوان مثال، با استفاده از وب‌سایت  save-free.com، شما می‌توانید استوری و پروفایل را نیز دانلود کنید.

بله، اما شما باید پیج مورد نظر را دنبال کرده باشید و در غیر این صورت، امکان کپی کردن لینک پست‌های آن پیج برای شما وجود ندارد.