پیش بارگیری

بازگشت به صفحه سرویس ها =>


شرایط و توضیحات سرویس ویو پست

1- پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد.

2- در صورت استفاده از ویژگی (ارسال برای چند پست) تعداد بازدید وارد شده به مقدار مساوی بین لینک ها تقسیم میشود.

3- این سرویس برای انواع پست ارسال میشود.

4- این سرویس مناسب پست های چند صفحه ای یا پست تصویر نمی باشد.


این روزها، استفاده از فضای مجازی در کشور ایران و کشورهای مختلف جهان، بسیار رواج پیدا کرده است. به طوری که بسیاری از کسب و کارهای مردم بر پایه همین فضای مجازی هستند. اینستاگرام، یکی از بهترین فضاهایی است که امکان گسترش کسب و کارهای مختلف را فراهم نموده است. بازدید یا همان ویوی ویدیو، استوری و پست های اینستاگرام، تاثیر بسیار زیادی بر روی موفقیت این پیج اینستاگرامی دارند. به همین خاطر، بسیاری از کسب و کارهای مختلف به دنبال افزایش بازدید واقعی ارزان هستند.

خرید بازدید اینستاگرام، بهترین روشی است که با کمک آن می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، شاهد افزایش بازدید واقعی پیج اینستاگرامی خودتان باشید.

لایک . فالور در اینستاگرام

افزایش بازدید واقعی ارزان با خرید ویو در اینستاگرام

با روی کار آمدن برنامه اینستاگرام، بسیاری از کسب و کارهای مجازی برای فروش بیشتر و رسیدن به درآمد مطلوب، کسب و کار خودشان را در اینستاگرام آغاز کرده اند. این روزها، رقابت میان پیج های اینستاگرامی آنقدر زیاد شده است که همه افراد به دنبال این هستند که زودتر از رقبای خودشان در این برنامه خاص، موفق شوند. بسیاری با خرید فالور اینستاگرام ارزان سعی می کنند که پیج اینستاگرامی خود را با افزایش فالور رشد داده و کسب و کار خود را رونق بدهند.

یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به موفقیت در اینستاگرام و پیشی گرفتن از رقبا، افزایش بازدید واقعی ارزان است. در واقع، با خرید بازدید اینستاگرام، افراد می توانند شاهد رشد پیج خودشان باشند. در حال حاضر، بسیاری از افرادی که در اینستاگرام موفق هستند، کلید موفقیت خودشان را در افزایش بازدید واقعی پیج اینستاگرام خودشان می دانند.

خرید ویوی استوری اینستاگرام؛ موفقیت در اینستاگرام

ویوی یا همان بازدید اینستاگرام، یکی از مهم ترین فاکتورها برای موفق شدن یک پیج در اینستاگرام است. آمارها نشان می دهند که ویوی اینستاگرام می تواند بیشتر از لایک و یا حتی فالوور برای یک پیج اینستاگرامی راهگشا باشد. به همین خاطر، بسیاری از افراد برای افزایش بازدید واقعی ارزان پیج اینستاگرامی خودشان، اقدام به خرید ویوی استوری اینستاگرام می کنند.

ویوی استوری اینستاگرام می تواند در سریع ترین زمان ممکن، یک پیج را به اوج خودش برساند. قطعا ربات اینستاگرام می تواند ویوهای غیر واقعی و جعلی را شناسایی کند. به همین خاطر، باید حتما در هنگام خرید بازدید اینستاگرام، به ویژه بازدید ویوی استوری اینستاگرام، به واقعی بودن این بازدیدها توجه داشته باشید.

خرید ویوی ویدیو در اینستاگرام؛ ورود به اکسپلور

یکی از رازهای موفقیت در اینستاگرام، ورود به اکسپلور است. با ورود به اکسپلور، هر روز بازدیدهای پیج اینستاگرام شما بیشتر خواهند شد. یکی از بهترین روش ها برای افزایش بازدید واقعی ارزان اینستاگرام، اقدام به خرید ویوی ویدیو در اینستاگرام می باشد.

ویدیوهایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شوند، توسط افراد مختلفی دیده می شوند. به تعداد دفعاتی که هر یک از افراد به صورت مجزا اقدام به بازدید یک ویدیو می کنند، ویوی آن ویدیو گفته می شود. بازدید یک ویدیو، با تعداد لایک آن ویدیو متفاوت است.

با افزایش بازدید ویدیوهای یک پیج اینستاگرام، احتمال اینکه آن پیج اینستاگرامی به صفحه اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند، بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.   

خرید بازدید IGTV اینستاگرام؛ راهی برای موفقیت یک پیج اینستاگرامی

ویدیوهایی که بیش از 1 دقیقه می باشند، در قالب IGTV در اینستاگرام منتشر می شوند. بدیهی است که افزایش بازدید این ویدیوها نیز تاثیر بسیار زیادی بر روی افزایش موفقیت یک پیج اینستاگرامی خواهند داشت.

برای اینکه بازدیدهای IGTV را با سرعت بیشتری بالا ببرید، باید حتما اقدام به خرید بازدید واقعی و ارزان اینستاگرام کنید. با این کار، با سرعت بسیار زیادی بازدیدهای ویدیوهای شما افزایش پیدا می کنند. اعتماد مردم نیز به کسب و کار و پیج شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد و در نهایت، شما درآمد بیشتری در اینستاگرام خواهید داشت.

قیمت خرید بازدید اینستاگرام چقدر است؟

شاید برای شما این سوال مطرح شود که قیمت خرید بازدید اینستاگرام چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت خرید بازدید اینستاگرام به عوامل مختلفی از جمله تعداد بازدید، کیفیت بازدید و واقعی بودن یا نبودن آن بستگی دارد.

اما باید خیالتان را راحت کنیم که با خرید بازدید اینستاگرام، می توانید در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوبی برسید. اگرچه هزینه خرید بازدید اینستاگرام واقعا زیاد نیست و شما می توانید با هر بودجه ای از پس خرید این بازدیدها بریایید. ولی باز هم باید بگوییم که هر چقدر هم هزینه کند، ارزشش را دارد که به صفحه اکسپلور وارد شوید و روز به روز به بازدیدها و موفقیت های پیج شما در اینستاگرام افزوده شود.

کار کردن با اینستاگرام

مزیت های خرید بازدید برای یک پیج اینستاگرامی

افزایش بازدید واقعی ارزان اینستاگرام، یکی از رویاهای بسیاری از افرادی که در اینستاگرام کسب و کار راه انداخته اند. چرا که مشخص شده است خرید بازدید می تواند بهتر از خرید لایک و فالوور در اینستاگرام باشد و به موفقیت کسب و کارهای اینترنتی کمک کند. از جمله مزیت های خرید بازدید اینستاگرام، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کمک به افزایش اعتماد مردم به یک صفحه اینستاگرامی

با خرید بازدید اینستاگرام، می توانید شاهد افزایش اعتماد مردم به صفحه خودتان باشید. چرا که مردم، قطعا به یک پیجی که ویدیوهای آن دارای بازدید بسیار زیادی می باشند، بیشتر اعتماد می کنند.

رشد سریع تر پیج اینستاگرام

با خرید بازدید واقعی اینستاگرام، شاهد رشد سریع تر پیج خودتان خواهید بود. این در حالی است که بدون خرید بازدید، شما باید چندین سال تلاش کنید تا در نهایت ویوی اینستاگرام خود را به حد مطلوب برسانید.

داشتن قیمت مناسب با بیشترین بازدهی

شما با هر بودجه ای که دارید، می توانید اقدام به خرید بازدید اینستاگرام کنید. افزایش بازدید واقعی ارزان اینستاگرام، از جمله مزیت های خرید بازدید برای اینستاگرام است. از طرفی، بازدهی خرید ویو در اینستاگرام بیشتر از بازدهی خرید لایک و یا فالوور خواهد بود.

همه ما می دانیم که اینستاگرام، یک برنامه جامع است که روز به روز در حال پیشرفت نیز می باشد. تنها افرادی می توانند در این برنامه موفق شوند که مطابق با دیگر رقبای خودشان پیش بروند. افزایش بازدید واقعی اینستاگرام، یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به نتیجه مطلوب در اینستاگرام است. این اتفاق زمانی میسر می شود که افراد اقدام به خرید بازدید اینستاگرام به صورت واقعی کنند. پس اگر شما هم می خواهید در اینستاگرام موفق و موفق تر شوید، خرید ویوی اینستاگرام را فراموش نکنید. برای این کار هم می توانید از خدمات کافه مجازی در زمینه فروش انواع لایک و فالور استفاده کنید.