یکی از جدیدترین قابلیت‌های اینستاگرام، ارسال گیف در کامنت‌های آن است. ازاین‌رو، برخی از افراد می‌خواهند برای سرگرمی و یا حتی جذب مخاطبان بیشتر، نحوه ارسال گیف در کامنت اینستاگرام را یاد بگیرند. به همین دلیل هم ما تصمیم گرفتیم در این مقاله، این روش را در اختیار شما قرار دهیم و بگوییم که چگونه باید در کامنت‌های اینستاگرام با یکدیگر گیف به اشتراک بگذارید. پس اگر شما هم می‌خواهید کامنت‌های جذابی بگذارید و گیف‌های زیبایی در آن‌ها ارسال کنید، تا پایان این مقاله کافه مجازی همراه ما باشید.

آموزش ارسال گیف در کامنت اینستاگرام

قبل از این‌که درباره نحوه ارسال گیف در اینستاگرام صحبت کنیم، بهتر است بگوییم که این روش می‌تواند یکی از جذاب‌ترین شیوه‌های جذب مخاطب و فالوور باشد. به همین دلیل هم خیلی از پیج‌های تازه تاسیس، از هر روشی برای جذب مخاطبان خود استفاده می‌کنند و ارسال گیف در کامنت هم یکی از آن‌هاست.

بااین‌حال، باید بگویم که خیلی از افراد ترجیح می‌دهند به جای ارسال گیف و جذب فالوور از طریق کامنت، به سراغ روش‌های دیگر مانند خرید فالوور اینستاگرام و یا حتی خرید لایک اینستاگرام بروند. هر یک از این روش‌ها هم مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. بااین‌حال، شما اگر بدانید که نحوه ارسال گیف در اینستاگرام چگونه است، خیلی راحت‌تر می‌توانید در این بخش از اینستاگرام نیز موفق شوید. علاوه بر این‌که ارسال گیف در کامنت اینستاگرام می‌تواند یکی از جذاب‌ترین شیوه‌ها برای سرگرمی خود افراد هم باشد.

آموزش ارسال گیف در کامنت اینستاگرام

نحوه ارسال گیف در اینستاگرام چگونه است؟

تا همین چند وقت پیش، اینستاگرام فقط قابلیت ارسال گیف در دایرکت و استوری‌ها را داشت. این در حالی است که در آپدیت‌های جدید، این اپلیکیشن، خیلی از کاربران امکان ارسال گیف در کامنت اینستاگرام خود را نیز دارد. شما با استفاده از ارسال گیف در کامنت، خیلی راحت‌تر و به شیوه‌ای جذاب‌تر، می‌توانید نظرات خود را نسبت به یک پست ویدیوی یا تصویری بیان کنید. ارسال گیف در کامنت اینستاگرام بسیار راحت است و شما تنها با چند مرحله ساده، خیلی راحت می‌توانید این کار را انجام دهید.

آموزش ارسال گیف در کامنت اینستاگرام در گوشی‌های اندرویدی

درصورتی‌که گوشی اندرویدی دارید، باید به شما بگوییم که با ساده‌ترین روش می‌توانید خیلی راحت در بخش کامنت‌ها گیف ارسال کنید. البته همان‌طورکه تاکنون متوجه شدید، این قابلیت تنها در جدیدترین نسخه‌های اینستاگرام قابل استفاده است و به همین دلیل هم اطمینان حاصل کنید که اینستاگرام مورد استفاده شما آپدیت شده است. در غیر این صورت، بهتر است ابتدا از طریق گوگل پلی، اینستاگرام خود را آپدیت کنید.

برای ارسال گیف در کامنت گوشی‌های اندرویدی، اول از همه وارد بخش کامنت‌های پست موردنظر خود شوید که قصد دارید برای آن گیف ارسال کنید. در صورتی که اینستاگرام شما با آخرین نسخه آپدیت شده باشد، در این بخش می‌توانید در کنار قسمت تایپ متن، یک مربع کوچک مشاهده کنید که درون آن کلمه GIF به انگلیسی نوشته شده است.

ارسال گیف در اینستاگرام

بعد از کلیک روی این گزینه، یک منو در اختیار شما قرار می‌گیرد که بعد از انتخاب هر یک از آن‌ها، می‌توانید خیلی راحت گیف خود را در بخش کامنت‌های اینستاگرام مشاهده کنید. اگر هم به دنبال یک گیف مخصوص برای ارسال در کامنت اینستاگرام می‌گردید، می‌توانید در قسمت جستجو با یک ذره بین نمایش داده شده، گیف مورد نظر خود را پیدا کنید.

آموزش ارسال گیف در اینستاگرام گوشی‌های ios

در بسیاری مواقع، استفاده از گوشی‌های اندرویدی برای استفاده بسیار زیادی به یکدیگر دارند. همین مسئله باعث شده که خیلی از کاربران گوشی‌های ios نگران شوند و فکر می‌کنند که نحوه ارسال گیف در کامنت اینستاگرام برای آن‌ها با گوشی‌های اندرویدی متفاوت است. این در حالی است که باید این به این افراد بگوییم که نحوه ارسال گیف در اینستاگرام در گوشی‌های اندرویدی و ios کاملا مشابه یکدیگر است.

تنها کاری که برای ios باید انجام دهید و با گوشی‌های اندرویدی متفاوت به نظر می‌رسد، این است که برای آپدیت برنامه اینستاگرام خود، باید حتما وارد نشوید. بعد از نصب آخرین نسخه اینستاگرام و وارد شدن به کامنت‌های پست، می‌توانید آیکون گیف را در بخش پایین کامنت مشاهده کنید و بعد از پیدا کردن گیف مورد نظر خود، می‌توانید آن را به راحتی ارسال کنید.

خدمات ایتا

برای ارسال گیف در کامنت اینستاگرام، چگونه گیف‌ها را پیدا کنیم؟

خیلی از افراد موقع آموزش ارسال گیف در اینستاگرام، می‌پرسند که چگونه باید گیف‌های جذاب‌تری پیدا کنند؟ برای پاسخ به این افراد، باید بگوییم که آن‌ها می‌توانند با استفاده از Giphy  که یک کتابخانه بسیار بزرگ در اینستاگرام استوری، گیف‌های متنوعی را پیدا کنند.

آیا امکان حذف گیف در کامنت اینستاگرام وجود دارد؟

توجه داشته باشید که ارسال گیف در کامنت اینستاگرام هم مانند پیام‌های معمولی است و شما خیلی راحت می‌توانید بعد از ارسال و در صورت لزوم، آن‌ها را حذف کنید. تنها کاری که برای حذف گیف در کامنت اینستاگرام باید انجام دهید، این است که دست خود را روی گیف مورد نظر خود قرار داده و کمی نگه دارید.

بعد از چند ثانیه، این گیف به رنگ آبی در می‌آید که می‌توانید یک سطل آشغال در بخش بالایی را مشاهده کنید. فقط کافی است که روی این سطل آشغال ضربه بزنید تا این گیف از بخش کامنت‌های اینستاگرام پست مورد نظر شما حذف شود.

ارسال گیف در کامنت اینستاگرام

سخن نهایی

در این مقاله، برای شما توضیح دادیم که برای ارسال گیف در کامنت اینستاگرام دقیقا باید چه کارهایی انجام دهید. همان‌طورکه متوجه شدید، نحوه ارسال گیف در کامنت اینستاگرام بسیار راحت است و هر کسی در سریع‌ترین زمان ممکن می‌تواند از آن استفاده کند. پس اگر شما هم به دنبال روشی برای جذب فالوور از طریق کامنت هستید، ارسال گیف در بخش کامنت‌ها می‌تواند گزینه فوق‌العاده‌ای برای شما باشد. امیدواریم توانسته باشیم نحوه ارسال گیف در اینستاگرام را برای شما به خوبی توضیح دهیم.