ویو یکی از ویژگی‌های جذاب و پرطرفدار اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌دهد ویدئوها و استوری‌های دیگران را به صورت ناشناخته مشاهده کنند. این ویژگی منحصر به فرد تاکید بر حریم خصوصی را کاهش داده و تعاملات بیشتری را بین کاربران ایجاد می‌کند. در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد چگونه ویو را در اینستاگرام فعال کنیم.

خدمات اینستاگرام
با کافه مجازی در اینستاگرام انفجاری رشد کن!

1. به روزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام

اولین مرحله برای استفاده از ویژگی ویو، به‌ روزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام شماست. مطمئن شوید که از آخرین نسخه اپلیکیشن استفاده می‌کنید تا به بهترین تجربه دسترسی داشته باشید.

علت این موضوع این است که گاها اینستاگرام با اپدیت های جدید ظاهر برنامه در تغییر میدهد که سبب اختلال در نسخه قبلی خواهد شد.

  • توصیه می‌شود همیشه از آخرین نسخه‌ اپلیکیشن‌ ها استفاده کنید تا به بهترین تجربه کاربری و امنیت دسترسی داشته باشید. به‌روزرسانی‌ ها ممکن است تغییراتی در ویژگی‌ها و عملکرد اپلیکیشن به همراه داشته باشند.

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام از گوگل پلی استور

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام از اپل استور

2. فعال سازی ویو در پست های ریلز

اگر همچنان پاسخ سوال چگونه ویو اینستاگرام را فعال کنیم را دریافت نکردید پس بهتر است یک نگاهی به آمار اینسایت پست ها بیندازید زیرا ویو همواره فعال است و شما باید یاد بگیرید تا چگونه این آمار را بعد از خرید ویو مشاهده و تحلیل کنید. میتوانید از آموزش زیر برای پست ریلز و تی وی استفاده کنید.

نحوه مشاهده آمار های مرتبط با ریلز های خود در اینستاگرام

1. وارد پروفایل خود شوید.

2. روی ریلزی که می‌خواهید آمار آن را بررسی کنید، کلیک کنید تا وارد صفحه آن ریلز شوید.

3. در این صفحه، روی view Insights  در سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید.

فعال کردن ویو پست در اینستاگرام

  • با انجام این مراحل، شما می‌توانید آمارهای مرتبط با ریلزهای خود یا حتی یک ریلز خاص را به صورت دقیق مشاهده کنید. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا درک بهتری از عملکرد و تعامل کاربران با محتوای ریلزهایتان پیدا کنید.

برسی بخش های مختلف Insights پست اینستاگرام

Accounts reached : : این معیار به شما نشان می‌دهد که چندین حساب کاربری منحصر به فرد اینستاگرام، حداقل یک بار ریلز های شما را مشاهده کرده‌اند. به عبارت دیگر، تعداد افرادی که به صورت کلی به محتوای ریلزی که ایجاد کرده‌اید دسترسی داشته‌ اند.

Plays : این عدد نشان‌دهنده تعداد مراتبی است که ویدئو های ریلزی که ساخته‌ اید، پخش شده‌اند. این تعداد ممکن است بیشتر از  تعداد ریچ باشد، زیرا بعضی از کاربران ممکن است ویدئوهای شما را بیش از یک بار مشاهده کنند.

چگونه ویو ریلز را فعال کنیم

با توجه به این آمارها، می‌توانید به روشنی بفهمید که چه تعداد کاربر ویدئوهای ریلزی شما را دیده‌اند و چند بار ویدئوهای شما پخش شده‌اند. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا بهتر بفهمید که چقدر محتوای ریلزی که ایجاد می‌کنید تعامل دارد و چگونه مخاطبان به آن واکنش نشان می‌دهند.

بیشتر بخوانید : چگونه ریلز را غیرفعال کنیم

نکات مهم در فعال سازی ویو اینستاگرام

۱ – دقت کنید که آمار ویو پست صرفا برای پست های ریلز و igtv یا پست های ویدیو تک صفحه میباشد در واقع پست تصویری یا چند صفحه ای فاقد این نوع آمار است.

۲ – در اپدیت جدید اینستاگرام دیگر در زیر پست های ریلز آمار ویو درج نمیشود و صرفا آمار لایک درج میشود جهت مشاهده ویو باید از Insights استفاده کنید.