سوالات متداول

چرا کافه مجازی را انتخاب کنیم ؟

ما یک مجموعه مشتری محور هستیم این یک اصل در تیم ماست که همیشه حق با مشتری می باشد. این بدان معنی است که ما همیشه بهترین و حرفه ای ترین خدمات را برای هر مشتری ارائه می دهیم. چه در حال سفارش فالوور اینستاگرام باشید ، یا در حال خرید لایک اینستاگرام یا در خواست برای بازدید از پست های پیج خودتون ، می توانید مطمئن باشید که بهترین نتیجه کسب خواهید کرد.

آیا لازم است قبل از سفارش اقدامی را انجام دهیم؟

بله – لازم است پیج کاربر از ابتدا تا پایان تکیل سفارش در حالت عمومی باشد، مطابق قوانین در صورت خصوصی شدن پیج در حین انجام، سفارش کنسل و وجه غیر قابل برگشت می باشد.

کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش شرایط سرویس را مطالعه کند.

تحویل سفارشات چقدر زمان میبرد ؟

تیم پشتیبانی کافه مجازی تمام سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن پردازش و تایید می کند و فالوور ها لایک ها یا بازدید های شما ساعتی بعد از سفارش ارسال آن شروع میشود.

در ساعات کاری (8 الی 23) سفارشات در کمتر از 1 ساعت پردازش و انجام میشود.

آیا برای دریافت خدمات لازم است پسوردم را در اختیار شما بگذارم ؟

خیر – تمام مراحل تهیه فالوور، لایک، و بازدید و خدمات دیگر ما به هیچ عنوان نیازی به پسورد شما نیست فقط پیج شما باید در حالت عمومی و قابل دیدن برای همه باشد.دقت داشته باشید پیج خصوصی به هیج وجه خدمات را دریافت نمی کند.

دقت کنید فقط در حین انجام سفارشات لازم است که پیج عمومی باشد.

مشتریان شما چه کسانی هستند؟

طیف مشتریان ما بسیار وسیع است،از هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون که سعی در بالا بردن سریع تر فالوور های خود دارند تا کسب و کار های کوچک و بزرگ و بسیاری از افراد عادی از تمامی اقشار جامعه با سنین متفاوت …