کافه مجازی مورد اعتماد بیش از ۲۰۰۰+ برند محبوب در ایران

خرید لایک با کیفیت و ارزان اینستاگرام از معتبر ترین وبسایت دارای تیم حرفه ای

امروزه برنامه اینستاگرام جزو محبوب ترین برنامه های فضای مجازی به شمار می آید. خرید لایک اینستاگرام و فروش لایک واقعی ارزان باعث افزایش محبوبیت شما در این برنامه خواهد شد. امروزه اغلب افراد، زمان زیادی از طول شبانه روز را صرف گشتن در تلفن همراه خود می کنند و اینستاگرام بخش اعظمی از گشت و گذار در تلفن را به خود اختصاص می دهد. همچنین افراد زیادی از طریق اینستاگرام کسب درآمد می نمایند و برای جلب اعتماد مردم نیاز بر دیده شدن بیشتر با داشتن تعداد لایک های بیشتر صفحه اینستاگرامی خود دارند. برخی افراد روزمرگی های زندگی خود را به اشتراک میگذارند و سعی بر بالا رفتن تعداد فالور های خود و داشتن لایک های فراوان دارند. اما برای دستیابی به این مهم چه باید کرد؟ بسیاری از سایت ها هستند که اقدام به فروش لایک واقعی ارزان می کنند باید بررسی کنیم که آیا این ادعا صحیح است یا خیر ؟ کافه مجازی یکی از فروشگاه ها می باشد که اقدام به فروش هرگونه لایک و فالور ارزان قیمت به صورت کاملا واقعا و تضمینی می کند.

مزایای استفاده از ابزارهای نظرسنجی در اینستاگرام و فروش لایک واقعی ارزان

بالا بودن میزان لایک اینستاگرام یکی از مواردی است که محبوبیت صفحه اینستاگرام را نمایان میکند. دغدغه بیشتر کاربران این برنامه، داشتن فالوور های بیشتر و همچنین لایک خوردن بیشتر پست های اینستاگرامی خود می باشد. ما در اینجا سعی بر این داریم تا راهنمایی های لازم جهت خرید فروش لایک واقعی ارزان را آموزش دهیم. در ادامه توضیحات کامل تری در رابطه با افزایش لایک های اینستاگرام را به شما در کافه مجازی  ارائه نموده ایم:

خرید و فروش لایک واقعی ارزان

تاثیر خرید لایک اینستاگرام به قدری مهم است که نشان دهنده و تضمین کننده افزایش موفقیت و کسب و کار صاحب صفحه اینستاگرام می باشد. اگر به دنبال دیده شدن و افزایش موفقیت و کسب و کار خود در صفحه اینستاگرامی تان می باشید باید به فکر خرید و به دنبال سایت هایی که اقدام به فروش لایک واقعی ارزان می کنند باشید. اما مسئله این است که چگونه لایک های خود را افزایش دهیم؟ آیا لایک های فیک اینستاگرام می تواند کمکی به حال صفحات ما کند؟ برای جلب اعتماد مشتریان باید تلاش بر این داشته باشیم لایک های ایرانی داشته باشیم. چرا که کاربران با مشاهده لایک ها می توانند پی ببرند که کدام لایک ایرانی و کدام مخصوص صفحه فیک است و اعتماد خود را از دست می دهند و برای این که بتوانید نظر کاربران و مخاطبان خود را جلب کنید بهتر است که به دنبال افزایش لایک واقعی اینستاگرام باشید.. داشتن لایک فیک باعث سلب اعتماد مشتری خواهد شد. از این رو توصیه می کنیم با استفاده از لایک های واقعی ایرانی به فکر افزایش تعداد لایک های پست اینستاگرام باشید.

خرید و فروش لایک واقعی ارزان برای اینستاگرام

فروش لایک واقعی ارزان و خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام نتیجه مطلوبی را برایتان به دنبال خواهد داشت. همه کاربران اینستاگرام که قصد خرید از صفحات اینستاگرامی را دارند در وهله اول به تعداد فالوور های صفحه دقت میکنند. به صفحه و فروشگاهی بیشترین اعتماد را میکنند که تعداد لایک های بیشتری داشته باشد. برای درک بهتر این مطلب خودتان را جای مشتری قرار دهید! طبیعتا صفحاتی که فالور و لایک بیشتری داشته باشند شانس دیده شدن بالاتری نیز خواهند داشت. پس برای رسیدن به جایگاهی که از صفحه اینستاگرام خود انتظار دارید باید به فکر افزایش تعداد لایک ها و فالور های خود باشید. افراد هنگامی یک پست فروشگاه یا هر پست دیگری را لایک میکنند که علاقمند به آن پست بوده یا رضایت کافی داشته باشند. به عبارتی ابراز علاقه خود را به محتوا و پست ما نشان می دهند. پس داشتن لایک های ایرانی به عبارتی نشان دهنده تایید اجتماعی کاربر و داشتن کیفیت بالا می باشد. افزایش محبوبیت صفحه باعث افزایش تبلیغات و کسب درآمد بیشتر نیز می شود.

اما چگونه می توان لایک های ایرانی را با قیمت پایین خریداری کرد؟ مراکز متعددی اقدام به ارائه خدمات در این زمینه نموده اند. اما چه مرکزی از این میان قابل اعتماد تر است؟

خرید لایک ایرانی

تا به اینجای مطلب حتما با اهمیت خرید لایک اینستاگرام به خوبی آشنا شده اید. لایک های ایرانی نشان می دهند افرادی که پست های شما را پسندیده اند ماهیت ایرانی دارند. از این رو باعث افزایش اعتماد مشتریان نیز خواهند شد. شرکت ما با استفاده از بهترین روش ها، پست های شما را به افراد ایرانی نمایان خواهد کرد. از این رو خرید لایک اینستاگرام از کافه مجازی کمک بسزایی به دیده شدن شما خواهد کرد و از این طریق می توانید اعتماد افراد را نسبت به خود جلب کنید.

تاثیر خرید و فروش لایک واقعی ارزان در اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام مزایای بسیاری را برایتان به دنبال خواهد داشت. علاوه بر افزایش اعتماد مشتری و همچنین افزایش محبوبیت صفحه اینستاگرامی تان. داشتن لایک های بیشتر در اینستاگرام، باعث راه یافتن به اکسپلور نیز خواهد شد.  در الگوریتم اینستاگرام مهمترین نقش در راه یافتن ،داشتن تعداد لایک های بیشتر و و نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام است. از این رو جهت دیده شدن در اینستاگرام باید به فکر خرید لایک اینستاگرام ، خرید و فروش فالوور واقعی اینستاگرام باشید.

نحوه افزایش لایک در اینستاگرام

۱. استفاده از هشتگ ها

۲. استفاده از فیلتر های چشم نواز

۳. داشتن پست های به روز

۴. داشتن پست با سوژه محبوب

۵. فعال بودن کاربر

۶. لینک کردن صفحه های شبکه های اجتماعی دیگر به اینستاگرام، مانند فیسبوک و توییتر

۷. خرید لایک های اینستاگرام

۸. داشتن پست های با کیفیت هنری بالا

۹. تگ کردن مکان های مشهور و مختلف

۱۰. پروموت کردن پست ها

۱۱. تگ شدن توسط افراد با نفوذ اینستاگرام

۱۲. داشتن برنامه ریزی  و زمانبندی مناسب برای پست ها

۱۳. داشتن استوری های جذاب

همه این ۱۳ مورد نام برده شده باعث افزایش لایک های صفحه اینستاگرامی می شود اما کدام روش سریعترین جواب را میدهد؟ همه موارد نام برده شده به جز خرید لایک های اینستاگرام زمان بر خواهد بود و از این رو باید تمام دقت خود را برای افزایش لایک بکار بگیرید. سریعترین و جواب گیر ترین روش برای افزایش لایک اینستاگرام، این است که به سایت هایی مراجعه کنید که فروش لایک واقعی ارزان را به شکلی کاملا مطمعن و واقعی انجام می دهند.

خرید و فروش لایک واقعی ارزان از فروشگاه کافه مجازی

مزایای-افزایش-فالوور و خرید لایک اینستاگرام

برای خرید لایک اینستاگرام روش های مختلفی پیش روی خود خواهید داشت. توجه داشته باشید که برای افزایش تعداد لایک های اینستاگرام می توانید از برنامه های افزایش لایک نیز استفاده کنید. اما در این صورت ممکن است با مشکلات متعددی مواجه شوید.

مراکز فروش لایک واقعی ارزان متعددی در سطح فضای مجازی فعالیت می کنند که هریک از آنها خدمات منحصر به فرد خود را ارائه می کنند.کافه مجازی به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید لایک اینستاگرام شناخته می شود که به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد، توانسته رضایت بسیاری را نسبت به خود جلب نماید. کافه مجازی بدون نیاز به جمع آوری سکه درون برنامه و بدون افزایش فالوینگ، تنها با وارد کردن آیدی اینستاگرام یا لینک پست اینستاگرام مستقیما  خدمات دریافت می کنید.

ویژگی های فروشگاه کافه مجازی

۱. افزایش لایک ایرانی اینستاگرام واقعی بدون ریزش 2. سرعت و کیفیت خدمات بالا 3. پذیرش و تکمیل سفارش در کمترین زمان ممکن 4. عدم نیاز به پسورد و اطلاعات محرمانه اینستاگرام 5. عدم افزایش فالوینگ 6 .ثبت سفارش آسان و روابط کاربران روان 7. قیمت های ارزان به علت  دارا بودن سرور های اختصاصی 8 .محافظت صفحه، بدون هیچگونه مسدود شدن توسط اینستاگرام و خطر کسب و کار 9. پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

قیمت افزایش لایک اینستاگرام

قیمت از جمله مواردی است که در خرید لایک اینستاگرام حتما باید به آن توجه داشته باشید. عوامل متعددی بر میزان قیمت لایک تاثیر خواهند گذاشت. مرکزی که برای افزایش لایک انتخاب می کنید تاثیر بسزایی بر میزان قیمت لایک خواهد گذاشت. کافه مجازی کلیه خدمات خود را با نازلترین میزان قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و می توانید بدون هیچگونه نگرانی، افزایش لایک اینستاگرام خود را به کافه مجازی بسپارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۹ از ۵
از مجموع ۹ رای

19 نظر

 • محمد 24 شهریور 1401

  واقعا عالی و با کیفیت بود دمتون گرم

 • امین پور فرزانه 26 شهریور 1401

  سلام تشکر از سایت محشرر تون واقعا کیف کردم با لایک های کیفیتشون خیلی خوب بود دستت درد نکنه

 • هادی 26 شهریور 1401

  سرعت لایک هاتون عالیه

 • rozita 26 شهریور 1401

  من لایک با سرعت معمولی می خوام نمی خوام سرعتش زیاد باشه کدوم رو پیشنهاد می کنید

  • admin 26 شهریور 1401

   سلام
   لایک ایرانی با سرعت مناسب ارسال میشه
   در کل به پشتیبانم میتونید هماهنگ بشید سرعت تنظیم کنیم براتون

 • mojgan 26 شهریور 1401

  ممنون از لطفطون
  من میخواستم لایک اینستاگرام ارزان برای پست های اینستاگرامی ام سفارش بدم، فقط اگر امکانش باشه برای من که لایک زیاد و همیشگی میخوام یک تخفیف خوب در نظر بگیرید.
  و اینکه برای خرید لایک اینستاگرام، شما نیاز به رمز یا پسورد من دارید؟؟؟

  • admin 26 شهریور 1401

   سلام مژگان خانم
   بله در صورت خرید مداوم، امکان اعمال تخفیف برای خرید لایک و فالوور اینستاگرام وجود دارد
   برای ارسال سفارشات شما ما نیازی به پسورد و رمز اینستاگرام شما نداریم

 • نگار 26 شهریور 1401

  سلام لایک های اینستاگرام شما تضمینی هستند؟ بعد از خرید چقدر امکان ریزش دارند؟

  • admin 26 شهریور 1401

   سلام نگار خانم
   بله لایک های اینستاگرام تضمینی هستند و بعد از خرید لایک، شما شاهد هیچگونه ریزشی نخواهید بود

 • رها 26 شهریور 1401

  با سلام دوستان . حتما حتما به این سایت سر بزنید ب
  لایک هاشون واقعی و بدون ریزش هست

 • Majid 26 شهریور 1401

  عالیه خییییلی ممنونم از شماا💝💝

 • حسام 30 شهریور 1401

  خرید لایک ایرانی باکیفیت و ارزان چه تاثیری روی پیج اینستاگرام داره؟

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام حسام عزیز خرید لایک باکیفیت به افزایش تعامل و رشد پیج شما کمک بسیار میکنه

 • حسین 30 شهریور 1401

  سلام من بار اولمه میخوام ازتون خرید لایک اینستاگرام کنم.
  یه سوال داشتم ممکنه که پیجم ریپورت یا بسته بشه؟

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام دوست عزیز خیر
   از بابت سرویس ما خیالتون راحت باشه هیچ کدوم از سرویس های ما باعث اسیب دیدن پیج شما نمی شوند با خیال راحت اقدام به ثبت سفارش خرید لایک نمایید

 • Bita allahyari 30 شهریور 1401

  سلام

  خرید لایک فیک ایرانی به اندازه خرید لایک واقعی ایرانی موثر هست؟

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام، وقت بخیر
   طبیعتا خرید لایک واقعی ایرانی بیشتر میتونه رو رشد و پیشرفت پیج های ایرانی تاثیر بذاره

 • احمد سعیدی 30 شهریور 1401

  امکان افزایش لایک ایرانی تو مدت زمان کم وجود داره؟

  • admin 30 شهریور 1401

   بله؛ با خرید لایک فوری ایرانی می تونید طی مدت زمان کوتاهی لایک ها رو افزایش بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
ایمیل
باز کردن بستن
سوالی دارید؟ بپرسید

<< نکاتی که شما باید بدانید >>

راهنما ۱ : بعد از تکمیل فرم و پرداخت موفق یک کد پیگیری برایتان پیامک میشود و سفارش شروع به ارسال شده و قابل پیگیری میباشد.

راهنما ۲ : در صورت استفاده از ویژگی (ارسال برای چند پست) تعداد لایک وارد شده به مقدار مساوی بین لینک ها تقسیم میشود.

لایک ایرانی – ۱۰۰٪ اکانت ها ایرانی

 • کیفیت : لایک ها کاملا ایرانی و با کیفیت
 • سرعت : شروع ۵ تا ۳۰ دقیقه – هر چه تعداد خرید بیشتر باشد سرعت بیشتر است – حدودا روزی ۱۰ کا
 • ریزش : ۳ تا ۵ درصد + هدیه

لایک خارجی – بدون ریزش – پیشنهادی

 • کیفیت : لایک ها خارجی با اکانت های با کیفیت
 • سرعت : شروع ۵ تا ۱۵ دقیقه – ارسال روزی تا ۵۰۰ کا – سرعت عالی
 • ریزش : کمتر از ۷٪ و یا بدون ریزش !