ساخت پست جذاب اینستاگرام با 8 ترفند ویژه و مهم

ساخت پست جذاب اینستاگرام با 8 ترفند

بسیاری از فعالان اینستاگرام نگران چگونگی طراحی پست های خود هستند. اینستاگرام در حال حاضر بسیار بیشتر از یک شبکه اجتماعی بوده و تقریبا یک نیروگاه تبلیغاتی جهانی است. محتوا محور بودن این برنامه، همه را به ارسال محتوای خلاقانه تر تشویق می کند. ایجاد و ساخت پست جذاب اینستاگرام یک راه عالی برای تولید محتوای با کیفیت برای افزایش و خرید فالوور اینستاگرام ارزان است. شما برای داشتن پست های اینستاگرام با کیفیت بالا، نیازی به خرج کردن پول زیادی ندارید. با کمی تخیل و تلاش می توانید به راحتی پست های جالبی ایجاد کنید. شما می توانید با ترفندهای ساخت پست جذاب که در این مقاله به شما می آموزیم، مخاطبان اینستاگرام و کسب درآمد خود را افزایش دهید.

8 ایده برای ایجاد و ساخت پست جذاب اینستاگرام

در مدت زمان کوتاهی اپلیکیشن اینستاگرام محبوبیت زیادی به دست آورد. کاربران با ایجاد پست های مختلف دائما سعی در افزایش مخاطب خود دارند. اگرچه اینستاگرام به عنوان شبکه ای برای اشتراک گذاری تصاویر شروع شد، اما قابلیت های تبلیغاتی آن به مرور زمان افزایش یافتند.

شما می توانید مقاله افزایش درآمد از پیج اینستاگرام را مطالعه کنید.

اینستاگرام یک پلتفرم عالی برای برندسازی یک تجارت است، زیرا میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد. با این حال، تنها عضو شدن در این شبکه کافی نیست. برای طراحی و ساخت پست جذاب اینستاگرام باید از روش های متنوعی استفاده کرد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • ۱. استفاده از هشتگ مناسب برای ساخت پست جذاب اینستاگرام

در گذشته اینستاگرام فقط برای ارسال عکس و فیلم استفاده می شد. این در حالی است که اکنون مدیران این شبکه اجتماعی به طور مداوم ویژگی های حرفه ای آن را بهبود می بخشند. هشتگ ها یکی از این ابزارهای حرفه ای آن هستند. در واقع، هشتگ ها کلمات کلیدی بوده که کاربران برای یافتن پست هایی که دوست دارند، از آنها استفاده می کنند.

استفاده از هشتگ مناسب

استفاده از هشتگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی باید به درستی انجام شود. برخی از کاربران اینستاگرام گاهی از هشتگ های غیر مرتبط، فقط برای جذب فالوور استفاده می کنند. این کار باعث می شود که مخاطبان خود را از دست بدهند. در نتیجه یکی از مهم ترین راهکارها برای جذب کاربران، انتخاب هشتگ مناسب است. این کاربران باید به زمینه صنعت موردنظر شما علاقه مند باشند. یاد بگیرید که از هشتگ ها به درستی استفاده کرده و هشتگ های غیر مرتبط را حذف کنید.

 • ۲. ویرایش عکس ها و فیلم ها برای ایجاد پست جذاب در اینستاگرام

ویرایش تصاویر و ویدیوها تکنیک دیگری است که به ایجاد پست های جذاب اینستاگرام کمک می کند. مدیران صفحات فروشگاه باید بدانند که بسیاری از افراد صرفا برای مشاهده فیلم ها و عکس ها از آن پیج بازدید می کنند. شما می توانید پست های ویرایش شده از فیلم ها و عکس های خارجی جذاب را در پیج خود قرار دهید. در این زمینه می توانید از نرم افزارهای مختلف ویرایش ویدیو و عکس اینستاگرام کمک بگیرید.

ویرایش عکس ها و فیلم ها

حتما در برنامه ویرایش عکس اینستاگرام، عکس ها و ویدیوهای جذاب را همراه با لوگوی خود ویرایش کنید. این کار علاوه بر جلوگیری از امکان کپی کردن پست شما توسط دیگران، نوعی بازاریابی برای شما نیز به حساب می آید. شما می توانید با انجام چند ویرایش، بر تغییر عکس ها و ویدیوهای خود مسلط شوید و پست های جذاب اینستاگرامی ایجاد کنید.

 • ۳. توجه ویژه به کاور پست در ساخت پست جذاب اینستاگرام

یکی از مهم ترین جنبه های ایجاد پست های جذاب اینستاگرام، طراحی کاور است. با یک ایده جذاب برای کاور پست، می توانید مخاطب را به مشاهده پست تشویق کنید. با قرار دادن یک تیتر جذاب برای کاور پست اینستاگرام، خواننده را به خواندن پست ترغیب خواهید کرد.

توجه ویژه به کاور پست در ساخت پست جذاب اینستاگرام

در صورت استفاده از سایز بزرگ برای حروف، کاور پست شما جذاب تر می شود. ایده دیگر برای کاور پست اینستاگرام استفاده از عکس های جذاب مرتبط با محتوا است. در این مورد، کیفیت عکس نیز بسیار مهم می باشد. اگر می خواهید پست های اینستاگرام شما خوب به نظر برسند، مطمئن شوید که متن روی کاور، کوتاه و خوانا باشد. در کاور پست، استفاده از عناصر خاص نیز می تواند به جلب توجه مخاطب کمک کند.

 • ۴. فونت متن باید بزرگ و دارای رنگ بندی گرم باشد

متن باید با فونت بزرگ و رنگ های گرم نوشته شود. رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی باعث می شوند که مخاطب احساس پویایی کند. احساسات افراد در اثر تحریک سیستم عصبی توسط این رنگ ها افزایش می یابد. به همین دلیل این رنگ ها توجه را به خود جلب می کنند.

 • ۵. ساخت پست های چالش برانگیز

پست چالش برانگیز، راه دیگری برای ایجاد پست های جالب در اینستاگرام است. در اینستاگرام، بسیاری از مردم از چالش ها استقبال می کنند. در نتیجه، می توانید چالش جدیدی را شروع کرده و از مخاطبان خود بخواهید که آن را به اشتراک بگذارند. یک ایده چالش خوب در اینستاگرام، توسط کاربران متعددی به سرعت پخش می شود. در نهایت به دلیل این پست های چالشی، صفحه فروشگاه شما شاهد افزایش ترافیک خواهند بود.

 • ۶. انتشار سخنان بزرگان برای ساخت پست جذاب اینستاگرام

سخنان بزرگان همیشه علاقه دیگران را برمی انگیزد. شما می توانید با ویرایش عکس افراد سرشناس و نقل قول یکی از آنها، این تصاویر را منتشر کنید. از نقل قول بزرگانی که محبوبیت بیشتری دارند، برای مثال گاندی استفاده نمایید. بهتر است به جای کپی برداری از تصاویر، خودتان روی آنها کار کرده و در این زمینه خلاق باشید. دنبال کنندگان معمولا صفحات خلاق را به پیج های کپی ترجیح می دهند.

 • ۷. نگاهی به پشت صحنه در ایجاد پست های جذاب در اینستاگرام

نشان دادن آنچه در پشت صحنه می گذرد، برای هر فردی جذاب است. بد نیست هر از گاهی عکس یا ویدیویی از پشت صحنه کار خود را به بازدیدکنندگان صفحه خود نشان دهید. بدین شکل اعتماد مخاطب به شما بالا می رود. نشان دادن پشت صحنه، علاقه مخاطبان را برانگیخته و اطلاعات بیشتری در مورد شرکت و روش کار شما در اختیار آنها قرار می دهد.

 • ۸. انتشار تصاویر محصولات برای ایجاد پست های جذاب در اینستاگرام

وقتی در اینستاگرام فروشگاه دارید، توجه به نحوه انتشار عکس محصولات بسیار مهم است. شما باید برای ایجاد پست های جذاب در اینستاگرام، تصاویری از محصولات خود قرار دهید. برای ایجاد پست های اینستاگرامی که از نظر بصری جذاب هستند، تصاویر محصول شما باید در قالب و سبک استاندارد ارائه شوند. قبل از انتشار پست، جذابیت بصری محصولات خود را با استفاده از یک برنامه نرم افزار گرافیکی افزایش دهید. تصویر محصول باید جذاب باشد و بیننده را به خواندن کپشن ترغیب کند.

انتشار تصاویر محصولات برای ایجاد پست های جذاب در اینستاگرام

جمع بندی

امروزه شبکه های اجتماعی برای زندگی مردم اهمیت زیادی دارند. آنها علاوه بر مکانی برای سرگرمی، محلی برای کسب درآمد و خرید و فروش کالا نیز هستند. اینستاگرام یکی از این شبکه ها است و فروشگاه های زیادی در آن وجود دارند. در این زمینه باید از ترفندهایی که در نهایت منجر به فروش می شوند، استفاده کنید. مشتریان ممکن است گاهی اوقات صفحه فروشگاه اینستاگرام شما را به دلیل پست های بی کیفیت آن ترک کنند. بنابراین ساخت پست جذاب اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام بسیار اهمیت دارد.

با انتشار پست های جذاب و خلاقانه اینستاگرامی، افراد بیشتری شما را دنبال کرده و فروش شما بیشتر می شود. همچنین توصیه می کنیم با مراجعه به کافه مجازی و خرید فالوور حقیقی، به توسعه کسب و کار خود بپردازید. مجموعه ما یکی از معتبرترین وب سایت های خرید فالوور اینستاگرام است. همچنین شما می توانید با بهره گرفتن از ترفندهای موجود در وبسایت کافه مجازی، در استفاده از این ابزار حرفه ای شوید. مقالات ما شامل ترفندهای مهمی مانند تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده می شوند.

کافه مجازی

منبع:Hubspot

سوالات متداول تغییر رمز اینستاگرام

 • نحوه ساخت پست جذاب اینستاگرام به چه صورت است؟

برای ساخت پست جذاب می توان از ویرایش و ادیت عکس ها و فیلم ها، استفاده از هشتگ، ساخت کاور مناسب برای پست و … استفاده کرد.

 • ساخت پست چالش برانگیز چگونه است؟

یک ایده چالش خوب در اینستاگرام، توسط کاربران متعددی به سرعت پخش می شود. در نهایت به دلیل این پست های چالشی، صفحه فروشگاه شما شاهد افزایش ترافیک خواهند بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
  سایت کافه مجازی با مدیریت سیدکریم حسینی از سال ۱۳۹۷ در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام طراحی و راه اندازی شده و با افتخار اکنون یکی بهترین سایت ها در این زمینه میباشد.

  پست مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  واتساپ
  تلگرام
  ایمیل
  باز کردن بستن
  سوالی دارید؟ بپرسید