پیش بارگیری

ویژگی های اپلیکیشن کافه مجازی

کافه مجازی یک پلتفرم حرفه ای در زمینه خدمات اینستاگرام از افزایش فالوور لایک و ویو تا ابزار هایی مانند دانلودر اینستاگرام و ... میباشد.

فروشگاه سوشال مدیا

با دریافت برنامه کافه مجازی به راحتی میتوانید به خدماتی از جمله خرید فالوور ایرانی ، لایک ، ویو ، کامنت و ... به راحتی دسترسی داشته باشید.

ابزار های اینستاگرام

اپلیکیشن کافه مجازی ابزار های اینستاگرامی مانند دانلودر ، فتوشاپ ، طراحی پست و استوری ، ویرایش موزیک و کلیپ را رایگان ارایه میدهد.

آموزش اینستاگرام

اگر فکر می‌کنید به صورت کامل از چم و خم اینستاگرام باخبر نیستید یا می‌خواهید از سیر تا پیاز کار با این شبکه اجتماعی را بدانید، ما کمکتان میکنیم.

چرا اپلیکیشن؟

با نصب اپلیکیشن موبایل کافه مجازی همیشه میتوانید به پلتفرم ما به راحتی دسترسی داشته باشید و قابلیت های جدید آن برتری هایی را نسبت به نسخه وب ایجاد میکند.

البته هیچگاه تفاوتی در کیفیت سرویس ها در سایت و اپلیکیشن کافه مجازی وجود نخواهد داشت.

معرفی برنامه ----------

با دانلود برنامه کافه مجازی می‌توانید فعالیت خود را در اینستاگرام ساده‌تر کنید. چطور؟

کارهای هر روز شما به عنوان یک اینستاگرامر چیست؟ برنامه را باز می‌کنید، بین پست‌ها می‌چرخید و لایک می‌کنید. برای برخی از پست‌ها کامنت می‌نویسید تا بیشتر دیده شوید. محتوایی که از قبل آماده کرده بودید را آپلود می‌کنید. رقیبان خود را بررسی می‌کنید تا فالوورهای فعال آن‌ها را به نحوی به سمت پیج خود بکشید. فعالیت کلی در اینستاگرام کم و بیش همین است. روزهای ملال آوری که پشت سر هم سپری می‌شوند و کارهایی تکراری که انرژی هر کسی را برای ادامه می‌گیرند.

پلتفرم کافه مجازی راه نجاتی از این چرخه است. ما می‌توانیم کارهایی که شما در طول روز برای پیشرفت انجام می‌دهید را شبیه سازی کنیم. تا دیگر نیازی به انجام کارهای تکراری و خسته کننده نداشته باشید. سفارشتان را ثبت کنید و یک نفس راحت می‌کشید. ما به جای شما در اینستاگرام فعالیت می‌کنیم و برای شما بازدیدکننده و فالوور جذب خواهیم کرد.

داشتن یک اپلیکیشن همه کاره اینستاگرام چیزی نیست که کسی از آن بدش بیاید. ربات دانلود از اینستاگرام ما که قسمتی رایگان از محصول اصلی است، به شما قابلیت دانلود پست، استوری و همچنین دانلود عکس پروفایل با کیفیت اصلی را می‌دهد. ربات دانلود از اینستاگرام ما تمام این کارها را بدون سین خوردن انجام می‌دهد.

امکانات برنامه کافه مجازی محدود به موارد بالا نیست. برنامه را نصب کنید از قابلیت های آن استفاده کنید تا شگفت زده شوید.

واتساپ
تلگرام
ایمیل
باز کردن بستن
تماس با ما