آیا با مفهوم درآمد از ویو اینستاگرام با قابلیت “Bonus Instagram Reels Play” آشنایی دارید؟ منظورمان از درآمدزایی نه به وسیله تبلیغات یا فروش محصول است؛ بلکه راهی ساده‌ تر و مستقیم‌ تر است که از خود برنامه به شما درآمد می‌رساند.

اخیراً اینستاگرام امکان درامد از ریلز اینستاگرام را به پلتفرم خود اضافه کرده است. این ویژگی به تولیدکنندگان ویدئوهای برتر ریلز این امکان را می‌دهد که به راحتی از طریق پخش ویدئوها در ریلز، درآمد کسب کنند. اما این سوالات مطرح می‌شود که “بنوس بازی ریلز” چیست، چگونه عمل می‌کند و چطور می‌توان از طریق آن درآمدزایی کرد؟ در ادامه، ما به این سوالات پاسخ خواهیم داد و مقاله‌ ای جامع درباره کسب درآمد مستقیم از ریلز را ارائه خواهیم داد.

ویژگی درآمد از ریلز اینستاگرام یا Bonus Instagram Reels Play چیست؟

احتمالاً در فضای اینستاگرام با ویدیو های ریلز آشنا هستید. این ابزار در اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد ویدیوهای کوتاه، کاربردی و سرگرم‌کننده ایجاد کنید و از افکت‌های تصویری و موزیک‌های متنوع در تولید ویدئوها بهره ببرید. رقابت با پلتفرم TikTok باعث شد که این قابلیت به اینستاگرام اضافه شود، و اکنون با اضافه کردن “بنوس بازی ریلز”، اینستاگرام یک گام جلوتر رفته و این امکان را برای کسب درآمد ارائه می‌دهد تا به محبوبیت خود پایبند باشد.

به این صورت که پس از ایجاد ویدیو در ریلز و به اشتراک گذاشتن آن در مدت زمان معین، با توجه به تعداد بازدیدها، می‌توانید از اینستاگرام پاداش دریافت کنید. یعنی شما حتی نیازی ندارید که یک حساب تجاری داشته باشید یا به کسب و کارهای مختلف اشتغال داشته باشید. با تنها تولید ویدیو و جلب تعداد بیشتری بازدیدکننده، می‌توانید به طور مستقیم از اینستاگرام درآمد کسب کنید، حتی بدون نگرانی از تبلیغات یا جذب حمایت مالی.

بیشتر بخوانید : خرید ویو ریلز

بدون شک، این قابلیت هیجان‌انگیزی است. آیا این طور نیست؟ البته ارزش دانستن دارد که این قابلیت در حال حاضر فقط به‌صورت دعوتی برای سازندگان در ایالات متحده قابل دسترسی است، اما با اجرای وعده‌های این نوع از روش که از سوی مارک زاکربرگ قبلاً اعلام شده بود، امیدواریم که کسب درآمد مستقیم از اینستاگرام به زودی در سراسر جهان انتشار یابد.

در این بین، نکته‌ای مهم وجود دارد که باید با نحوه درامد از ویو اینستاگرام آشنا شوید. باید بتوانید به سوی تولید محتوای ویدیویی خلاقانه حرکت کنید و با استفاده از جلوه‌ها و موسیقی‌های متنوع در این قابلیت، تعداد بیشتری بازدیدکننده و فالوور جذب کنید. در مقاله‌ای که در ادامه خواهیم داشت، به تفصیل به سازمان‌دهی این پاداش‌ دهی در ریلز پرداخته خواهیم شد.

درامد از ریلز اینستاگرام

معیار های فعال سازی درامد از ویو اینستاگرام

در حال حاضر، درآمد از ریلز اینستاگرام بر اساس معیارهایی انجام می‌شود. تولیدکنندگان و کاربران برای اینکه از این پاداش بهره‌برده و درآمد کسب کنند، باید به شرایط زیر دست یابند:

1. حداقل ۱۰۰۰ بازدید در ۳۰ روز : در دوره زمانی ۳۰ روز، باید ویدیو های ریلز خود را حداقل ۱۰۰۰ بازدید کسب کنید.

2. تعداد فالوورها و تعامل آن‌ها : تعداد فالوورها و تعامل آن‌ها نیز در فرآیند کسب درآمد از پخش ویدیوهای ریلز بسیار مؤثر است.

برای کسب درآمد از ویو اینستاگرام از این روش، به شرح زیر عمل خواهید کرد :

1. فعال‌سازی قابلیت Reels Play Bonus : اگر این قابلیت در اختیار شما قرار گرفته باشد، مدت زمان ۳۰ روزی دارید که برای کسب درآمد به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

2. تعیین مقدار ویدیوها : در این مدت، تعداد ویدیوهایی که می‌خواهید پخش کنید، قابل تنظیم است.

3. خلاقیت و تعامل : کسب درآمد از این روش به خلاقیت شما در تولید ویدیوها و جذب تعداد بیشتری بازدیدکننده و فالوور بستگی دارد.

4. پاداش مشخص خواهد شد : پس از پایان دوره ۳۰ روزه، پاداش شما بر اساس فعالیت‌ها و تعداد بازدیدها مشخص خواهد شد.

5. مقدار درآمد : میزان درآمد شما بر اساس تعداد بازدیدها و تعامل‌هایتان تعیین می‌شود و این مقدار ممکن است در طول زمان تغییر کند.

6. حداکثر مبلغ پرداختی : حتی با انتخاب گزینه‌های بیشتر برای کسب درآمد، حداکثر مبلغ پرداختی از حسابی به حساب دیگر متفاوت است.

7. مداومت : برای ادامه کسب درآمد، باید در طول دوره ۳۰ روزه فعالیت و تعامل خود را حفظ کنید.

تاکید می‌شود که حتی اگر تعداد ویدیوهای انتخابی شما به تعداد مشخص‌شده نرسد، اگر بازدیدهای شما به ۱۰۰۰ برسد، می‌توانید پاداش خود را دریافت کنید.

قوانین و شرایط جهت فعال سازی Reels Play Bonus

قبل از هر اقدامی، باید قوانین و شرایط مرتبط با آن را به دقت بشناسید و به آنها پایبندی کنید. استفاده از ابزار ریلز برای تولید محتوای ویدیویی و فعال کردن قابلیت درآمد از ریلز اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنا نیست. در حال حاضر، شرایط و قوانین زیر برای این قابلیت اعمال می‌شود.

1. اعمال تنظیمات : مهم است بدانید که تمام کاربران شرایط کسب درآمد از این روش را ندارند. در واقع، اینستاگرام با استفاده از الگوریتم‌های خود، شرایط را تایید می‌کند و تصمیم به ادامه فعالیت در این برنامه را می‌گیرد. پس ابتدا باید اجازه‌ی ادامه‌ی فعالیت در اینستاگرام را بگیرید. سپس باید نوع فعالیت خود را دقیقاً مشخص کرده و تنظیمات لازم را وارد کنید. اگر کسب‌وکار اینترنتی دارید، باید اطلاعات مرتبط و خواسته شده را نیز درج نمایید.

2. انتخاب روش پرداخت : شما باید یک روش پرداخت را مشخص کنید تا پاداخت مبالغ از طریق آن انجام شود. در غیر این صورت، قادر به دریافت مبلغ خود نخواهید بود. در صورتی که حساب پرداختی ایجاد نشود، پس از شش ماه پاداخت را از دست می‌دهید. برای تبدیل دلار به ریال و دریافت مبلغ، نیاز به اتصال به درگاه پرداخت بین‌المللی دارید.

3. انتشار ویدیوها : در زمان انتشار ویدیوها، مهلتی برای ویرایش و اصلاح ویدیو وجود دارد که طی آن می‌توانید تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید.

4. نحوه محاسبه : همانطور که اشاره کردیم، در بازه زمانی یک ماه، شما تعیین می‌کنید که چه تعداد پخش ریلز خواهید داشت و در ازای هر پخش، چه میزان پاداش دریافت می‌کنید. اگر نتوانید این تعداد پخش را به عملیات درآورید، ویدیوهایی که دارای حداقل ۱,۰۰۰ بازدید هستند نیز محاسبه می‌شوند. اینستاگرام فعالیت و تعامل بازدیدکنندگان و تعداد فالوورها را به دقت مشاهده می‌کند. برای افزایش فالوورها و تعامل بازدیدکنندگان، می‌توانید از روش‌های افزایش فالوور کمک بگیرید.

5. پیگیری عملکرد : شما باید به صفحه خود در اینستاگرام مراجعه کرده و میزان پیشرفت و پاداش خود را پیگیری کنید. به همین ترتیب، با رعایت این شرایط و قوانین، می‌توانید از قابلیت پاداش Reels Play Bonus بهره‌برداری کنید.

Reels Play Bonus

درامد هر ۱۰۰۰ بازدید از ریلز اینستاگرام چقدر است ؟

همانطور که قبلاً ذکر کردیم، کسب درآمد از ویو اینستاگرام از طریق پخش ویدئو های کوتاه در قابلیت ریلز به صورت حسابی متفاوت است. هر کاربر می‌تواند در این بازه زمانی روند فعالیت خود را به شیوه‌ای شخصی‌سازی کند. به عبارت دیگر، انتخاب کاربر برای تعداد ویدئوهایی که می‌خواهد پخش کند، تأثیر مستقیم بر میزان پاداش دریافتی او دارد.

تا اینجا، مشخص شده است که در این برنامه، فرصتی برای کاربران وجود دارد تا به حداکثر ۱۰,۰۰۰ دلار درآمد مستقیم از اینستاگرام داشته باشند. با این حال، مثلاً یک کاربر ممکن است توانایی کسب درآمد ۸,۵۰۰ دلاری را برای تعداد ۹.۲۸ میلیون پخش داشته باشد، در حالی که کاربر دیگری برای به‌دست آوردن ۱,۲۰۰ دلار باید تعداد ۱۱.۰۲ میلیون پخش داشته باشد.

لازم به ذکر است که اینستاگرام در پرداخت مبلغ‌ ها تغییراتی ایجاد می‌کند. در دوره‌های ابتدایی، مبلغ پرداختی به اندازه تعداد بازدیدها و گزینه‌های مشخص شده است. این فرآیند با افزایش فعالیت و ارتقاء تعامل بازدیدکنندگان، به پاداش‌های بالاتری منجر می‌شود.

کلام پایانی

سازندگان اینستاگرام به دنبال ایجاد یک روش برای درآمد از ویو اینستاگرام بوده‌اند. به تازگی، قابلیت “Reels Play Bonus” را در این برنامه به عنوان یک ابزار کلیدی برای دریافت پاداش از طریق تولید ویدیوهای ریلز، فعال کرده‌اند و همچنان در توسعه و بهبود این قابلیت فعالیت می‌کنند. هدفشان این است که این قابلیت را به صورت گسترده و جهانی در اختیار کاربرانی که شرایط لازم را دارند، قرار دهند. در این مقاله، ما به‌طور کامل توضیح داده‌ایم که چگونه این قابلیت به صورت پاداشی از طریق تولید ویدیوهای ریلز، یک راه جذاب و آسان برای کسب درآمد مستقیم برای سازندگان و صاحبان کسب‌ و کارها می‌تواند باشد. امیدواریم با مطالعه این مقاله، به مفاهیم مهمی در ارتباط با کسب درآمد مستقیم از اینستاگرام دست یابید.