کافه مجازی مورد اعتماد بیش از ۲۰۰۰+ برند محبوب در ایران

خرید فالوور باکیفیت ، ارزان و فوری، اینستاگرام شما را تبدیل به صفحه ای می کند که همه به آن اعتماد می کنند

 • تعداد را با اعداد انگلیسی تکمیل کنید.
 • 0 تومان

اینستاگرام به عنوان پرطرفدارترین شبکه اجتماعی هم در جهان و هم در ایران، مورد استقبال کاربران بسیار زیادی واقع شده است. از طرفی هم بسیاری از افراد، خصوصا فروشندگان به دنبال افزایش فالوور ارزان اینستاگرام هستند. چرا که افزایش فالوور چه به صورت ارگانیک و چه به صورت خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت، بهترین راه برای افزایش تعامل و فروش پیج خواهد شد. اما برخی از فروشندگان متأسفانه برخلاف عرف که باید دست به عرضه و فروش فالوور واقعی اینستاگرام بزنند، فالوور فیک و ربات می‌فروشند که در حال حاضر الگوریتم‌های اینستاگرام به راحتی این فالوورها را تشخیص می‌دهند.

مزایای فروش فالوور واقعی اینستاگرام

 

مزایای افزایش فالوور برای اینستاگرام

ممکن است زمانی که قصد خرید فالوور اینستاگرام ارزان را داشته باشید، برخی از افراد، شما را برای این کار سرزنش کنند و کار شما را غیرحرفه‌ای بدانند. اما باید گفت که حقیقت چیز دیگری است و افزایش فالوور اینستاگرام، مزیت‌هایی را برای پیج و بیزینس شما خواهد داشت. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مزیت اول | افزایش اعتماد

اولین موردی که باعث می‌شود تا بسیاری از افراد، خصوصا فروشندگان، به دنبال خرید فالوور ارزان اینستاگرام باشند، ایجاد حس اعتماد در بازدیدکنندگان پیج است. به تبع، وقتی شما به یک صفحه در اینستاگرام سر می‌زنید، به تعداد فالوورها و دنبال‌کنندگان آن دقت می‌کنید. هرچه تعداد فالوورهای واقعی آن فروشنده یا تولیدکننده محتوا بیشتر باشد، قطعا شما بیشتر به آن شخص اعتماد می‌کنید. زیرا آن فرد یا فروشنده محتوا و محصول مناسبی دارد که افراد زیادی او را دنبال می‌کنند.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

 

مزیت دوم | افزایش بازدید صفحه اینستاگرام

مزیت بعدی که برای افزایش فالوور ارزان اینستاگرام می‌توان به آن اشاره کرد، افزایش بازدید محتواهای پیج است. این افزایش بازدید، باعث می‌شود که فعالیت‌ها و تعاملات کاربران با صفحه و محتواهای سایت ما بیشتر شود.

مزیت سوم | رفتن به اکسپلور اینستاگرام

ورود به اکسپلور اینستاگرام مزیت‌های زیادی دارد. همچنین یکی از راه‌های ورود به اکسپلور، خرید فالوور اینستاگرام ارزان است. هنگامی که فالوورهای واقعی بسیاری داشته باشیم، نرخ تبدیل و تعامل با صفحه ما بیشتر می‌شود. در این صورت است که ربات‌های اینستاگرام، پیج ما را به‌عنوان یک صفحه با تعامل زیاد و مفید تشخیص داده و محتواهای صفحه ما را در اکسپلور نمایش می‌دهند.

مزیت افزایش فالوور ارزان اینستاگرام

 

مزیت چهارم | افزایش فروش برای فروشندگان

فروشندگانی که پیج اینستاگرام دارند، اگر فالوورهای واقعی داشته باشند و برای افزایش فالوورهای خود به سمت فروشندگان معتبری بروند، قطعا فروش بیشتری را تجربه خواهند کرد. چرا که همانطور که ذکر کردیم، یکی از راه‌های جلب اعتماد مخاطبان، داشتن دنبال‌کنندگان بسیار و فالوورهای زیاد و البته واقعی است. کافه مجازی یکی از مراکز خرید و فروش فالوور است که به نحو احسنت، اقدام به فروش فالوور واقعی اینستاگرام می‌کند.

بررسی تفاوت‌های فالوور واقعی و فیک

حال که برخی از مزیت‌های داشتن فالوور واقعی را ذکر کردیم، بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که تفاوت فالوورهای فیک با فالوورهای واقعی ارزان قیمت چیست؟ چگونه می‌توان فالوور فیک و واقعی را تشخیص داد؟ کافه مجازی کدام دسته از این فالوورها را برای پیج شما در نظر گرفته است؟

بررسی تفاوت‌های فالوور واقعی و فیک - فروش فالوور واقعی اینستاگرام

تفاوت اول فالوور فیک و واقعی

اول از همه باید این نکته را بگوییم که فالوورهای فیک، فالوورهایی هستند که توسط کامپیوترها و ربات‌های مجازی ایجاد شده و انسان‌ها در ساخت آنها دخیل نیستند. اما فالوورهای ارزان، اکانت‌ها و افراد واقعی هستند که خیلی از اینستاگرام خود استفاده نمی‌کنند و فقط هر سه چهار روز یک بار وارد پیج اینستاگرام خود می‌شوند و پست‌های صفحه خود را چک می‌کنند.

تفاوت دوم فالوور فیک و واقعی

کافه مجازی یکی از معدود سایت‌هایی است که به صورت تضمینی، فروش فالوور واقعی اینستاگرام ارزان قیمت را انجام می‌دهد. نکته دیگر درمورد خرید فالوور اینستاگرام ارزان این است که ریزش فالورهای فیک صفر هستند. زیرا همانطور که گفتیم توسط ربات‌ها ایجاد شده‌اند و تا زمانی که اینستاگرام، خود اقدام به بستن آن‌ها نکند، این فالوورها ریزش نخواهند داشت. پس اگر در سایت و در فروشگاهی، به شما افزایش فالوور بدون ریزش داده‌اند، مطمئن باشید که این یک دروغ است. از طرفی دیگر هم فالوورهای  فیک، خیلی ارزان قیمت‌تر از فالوورهای ترکیبی فیک و واقعی هستند.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان چه سودی برای پیج دارد؟

 

خرید فالوور اینستاگرام ارزان چه سودی برای پیج دارد؟

از جمله مزایای خرید فالوور اینستاگرام ارزان، رشد سریع پیچ شما می‌باشد. این یک واقعیت است که کسی تمایلی به فالو کردن پیچ با فالوور کم ندارد، به هر میزانی هم که محتوای آن صفحه خوب باشد. تصور کنید در اکسپلور اینستاگرام هستید و یک محتوای با کیفیت می‌بینید. هنگامی که داخل آن پیچ می شوید، می‌بینید که 300 تا فالوور دارد. آیا آن پیچ را فالو می‌کنید؟ احتمال خیلی کمی دارد که بخواهید آن پیج را دنبال کنید.

آمارها نشان می‌دهند که پیجی با محتوای باکیفیت اما بدون فالوور، سرعت رشد خیلی کمی دارد. برای همین بهترین استراتژی برای رشد پیج، تولید محتوای خوب و خرید فالوور اینستاگرام ارزان می‌باشد. در این روش شاید چند هزار فالوور غیر فعال داشته باشید اما در عوض رشد خیلی سریعی خواهید داشت. همچنین هر کسی که با پیچ شما آشنا شود، هنگامی که ببیند چند هزار فالوور دارد، به احتمال خیلی زیاد شما را فالو خواهد کرد.

چطور افزایش خرید فالوور ارزان اینستاگرام داشته باشیم؟

 

چطور افزایش خرید فالوور ارزان اینستاگرام داشته باشیم؟

افزایش فالوور ارزان اینستاگرام راه‌های بسیار زیادی دارد که در این بخش به برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

راه اول افزایش و فروش فالوور واقعی اینستاگرام | تبلیغات برای جذب فالوور

راه اول برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام، تبلیغات به سایر پیج‌ها می‌باشد. اما این روش هم بازدهی خوبی ندارد. چرا که وقتی کسی وارد پیج شما می‌شود و می‌بیند که فالور کمی دارید، شما را فالو نمی‌کند. اما بهترین روش مخصوصا برای شروع کار، خرید فالوور اینستاگرام ارزان می‌باشد.

راه دوم افزایش و فروش فالوور واقعی اینستاگرام | تعامل با صفحات دیگر

یکی از راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام، تعامل با صفحات دیگر است. اما این روش به چه صورت انجام می‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شما به دنبال صفحات دیگر که تمایل به تعامل داشته باشند، می‌گردید و آن‌ها را پیدا می‌کنید. البته پیدا کردن این صفحات کار دشواری است. چرا که هر صفحه‌ای، تمایل به تعامل ندارد. تعامل در این بخش به معنای استوری گذاشتن همراه با تگ کردن آیدی، پست گذاشتن و معرفی کردن صفحه مورد نظر است. این روش، نتیجه مناسبی ندارد. چرا که ممکن است نتیجه چند روز زمان گذاشتن برای پیدا کردن پیج و ارتباط‌گیری با آن، نهایتا یک فالوور باشد. 

راه سوم افزایش و فروش فالوور واقعی اینستاگرام | خرید فالوور

بهترین راه برای افزایش فالوور ارزان اینستاگرام ، خرید آن می‌باشد. در حالت عادی شما باید صبر بسیاری داشته باشید تا به صورت طبیعی فالور شما بیشتر شود. این روش عملا غیر ممکن است، چرا که زمان بسیار زیادی طول می‌کشد تا اینکار انجام شود و کسب‌وکار شما را با شکست مواجه می‌کند. در این روش شما با خرید فالوور برای اینستاگرام، مقبولیت اجتماعی کسب می‌کنید و کسی که برای اولین بار با پیج شما آشنا شود به احتمال خیلی زیاد شما را فالو می‌کند. زیرا می‌بیند که همراه با محتوای باکیفیت، فالوور زیادی دارید و این به معنی داشتن مقبولیت اجتماعی می‌باشد. بنابراین احتمال فالو کردن شما افزایش می‌یابد. 

راه چهارم افزایش و فروش فالوور واقعی اینستاگرام | کلک زدن

خیلی از مدرسین اینستاگرام این روش را مناسب نمی‌دانند و حرف‌هایی هم که می‌زنند، کاملا درست است. این مدرسین در واقع یک خیانت خیلی بزرگ می‌کنند، چرا که تکنیک‌های مخفی را آموزش نمی‌دهند. بگذارید با یک مثال این موضوع را توضیح دهیم.

مثال کلک زدن مدرسین اینستاگرام

فرض کنید دو مدرس در فضای اینستاگرام، یک موضوع مانند اعتماد به نفس را آموزش می‌هند. مدرس اول 700 نفر فالوور دارد و مدرس دوم 70 هزار فالوور دارد. با فرض اینکه محتوای هر دو کاملا یکسان می‌باشد. همچنین شما هم هیچ شناخت قبلی از آن‌ها ندارید، اگر بخواهید از بین این دو مدرس، یکی را فالو کنید انتخاب‌تان کدام است؟ آیا مدرس با 700 نفر فالوور را انتخاب می‌کنید یا مدرسی که 70 کا فالوور دارد؟

اگر بخواهیم بی طرف به داستان نگاه کنیم، موضوع دقیقا همین است که اکثر ما سعی می‌کنیم مدرسی را انتخاب کنیم که مقبولیت بیشتری دارد. یعنی افراد بیشتری دنبال‌کننده او هستند و میزان فالوور دقیقا همین نقش را دارند و برای او مقبولیت اجتماعی ایجاد می‌کند.  وقتی که شما فالور زیادی داشته باشید، در واقع قدرت و تاثیر گذاری بیشتری دارید. به‌عنوان مثال، مدرسی با 2 میلیون فالور را در نظر بگیرید که درباره یک موضوعی می خواهد صحبت کند و هیچ دانشی نسبت به آن ندارد و از نظر متخصصین کاملا اشتباه می گوید. اما آیا مردم حرف او را قبول می کنند یا حرف متخصصی که 100 فالور دارد؟

طبیعتا مشخص است که میزان فالوور حتی روی دانش و مهارت شما بسیار اثر دارد، به‌طوری که اگر متخصص باشید، اما در کل 100 فالوور هم که نداشته باشید، هر چقدر هم که حرف درستی بزنید، کسی شما را قبول ندارد و ته دلش می‌گوید که شما حرف درستی نمی‌گویید. اما اگر فالوور بسیار زیادی داشته باشید، حرف شما را بیشتر قبول می کند، حتی اگر اشتباه باشد. بنابراین در دنیای امروز داشتن فالوور بسیار اهمیت دارد و شما می‌توانید به راحتی با خرید فالوور واقعی اینستاگرام به این قدرت برسید.

تحول کسب‌وکار با خرید فالوور واقعی ارزان اینستاگرام

 

تحول کسب‌وکار با خرید فالوور واقعی ارزان اینستاگرام

همانطور که در بخشی قبلی گفته شد، میزان رشد هر کسب‌وکاری به میزان فالوور آن بستگی دارد. زیرا فالوور یعنی اینکه چند نفر شما را تایید می‌کنند و قبول دارند.

اولین راه تحول کسب‌وکار با فالوور

یکی از روش‌های مخفی برای رشد کسب‌وکار، این است که اوایل کار شلوغ بازی درآورید. یعنی کاری کنید تا افراد بیشتری اطراف شما باشند. مثلا یکی از این راه‌ها، گرفتن افتتاحیه است که شما با این کار، مردم و رقبای خود را به سمت خودتان می‌کشانید. با این کار توجه زیادی را به سمت خود معطوف می‌کنید. این باعث می‌شود که بیشتر دیده شوید. حتی کسانی که شما را نمی شناسند، وقتی ببینند که اطراف شما شلوغ است، کنجکاو می‌شوند که شما چه نوع کسب‌وکاری هستید و از این طریق با شما آشنا می‌شوند. 

دومین راه تحول کسب‌وکار با فالوور

در فضای مجازی، شلوغ بازی بسیار راحت‌تر انجام می‌شود. شما کافی است که در ابتدای شروع کسب‌وکار داخل اینستاگرام کاری کنید که وقتی فردی برای اولین بار با شما آشنا می شود، محتوای خوب شما در کنار میزان فالوور، او را تحت تاثیر قرار دهد و مشتاق کسب‌وکارتان گردد.

سومین راه تحول کسب‌وکار با فالوور

وقتی می‌توانید به راحتی با خرید فالوور واقعی ارزان، کسب‌وکار خود را در اینستاگرام متحول کنید، حتی به درآمدهای چند برابری برسید، چرا نباید این کار را انجام دهید! فالوور زیاد به معنای تایید اجتماعی است که همین موضوع به منزله رشد پیج شما خواهد بود. ما می‌خواهیم و علاقه داریم که از کسب‌وکاری خرید کنیم که افراد زیادی به او مراجعه می‌کنند. در فضای مجازی نیز دقیقا همین مورد است. زمانی که ما ببینیم پیجی یک میلیون فالوور دارد، با خیال راحت‌تر و اعتماد بیشتری از او خرید می کنیم. پس اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان را متحول کنید، حتما به دنبال خرید فالوور واقعی ارزان اینستاگرام باشید تا به درآمدهای زیادی برسید و کسب‌وکارتان متحول گردد.

آیا خرید فالوور به پیج من آسیب وارد می‌کند؟

خیر، شاید از لحاظ فنی این کار مشکل داشته باشد. اما یادتان باشد که مهم‌تر از الگوریتم اینستاگرام، نحوه واکنش مخاطبان می‌باشد. از دیدگاه الگوریتم اینستاگرام، فالووری با کیفیت است که دائما با پیج شما در تعامل باشد و لایک و کامنت بگذارد. اما در واقعیت اگر که شما رفتار کاربران را تحلیل کنید، می‌بینید که دقیقا خلاف این موضوع است. مثلا خود شما وقتی که یک پیجی را فالو می کنید آیا همیشه با او در ارتباط هستید و دائما لایک و کامنت می‌گذارید؟

واضح است که هیچ موقع چنین کار را نمی‌کنید و بعد از مدتی، حتی دیگر استوری‌های آن پیج را نیز نمی‌بینید. از نظر الگوریتم اینستاگرام، شما یک فالوور بی‌کیفیت برای آن پیج هستید. زیرا تعاملی با آن پیچ ندارید. در حالیکه این کاملا اشتباه است، شاید شما استوری آن پیج را مشاهده کنید. اما این در زمانی است که خودتان به آن صفحه نیاز داشته باشید. در این صورت حتما سراغ آن پیج خواهید رفت و حتی خرید هم خواهید کرد. بنابراین نباید خیلی به این موضوع توجه داشته باشید و ملاک شما باید رفتار کاربران باشد.

قیمت خرید فالوور اینستاگرام ارزان به چه صورت است؟

همانطور که گفتیم، کسانی که به دنبال فالوور ارزان قیمت همانند افزایش لایک واقعی اینستاگرام هستند، حتما بودجه کمی دارند و خیلی نمی توانند برای خرید فالور هزینه کنند. کافه مجازی مفتخر است که همه خدمات خود را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. به طور کلی هیچ شعادی نیز ندارد و تنها رضایت مشتریانش بوده است که به عنوان بزرگ‌ترین تبلیغات این مجموعه می‌باشد.

اپلیکیشن خرید و فروش فالوور ارزان قیمت اینستاگرام

یکی دیگر از خدمات کافه مجازی این است که برای آن که مشتریان خود بتوانند به راحتی  از خدمات این مجموعه استفاده کنند، اقدام به راه اندازی اپلیکشن خود کرده است. این به این منظور است که شما می‌توانید با استفاده از  اپلیکیشن کافه مجازی به راحتی فالور، لایک، بازدید پست و دیگر خدمات ما را به راحتی تهیه و استفاده کنید. پنل موجود در اپلیکشین کافه مجازی کاربری بسیار راحتی دارد و برای سیستم عامل‌های IOS و Android قابل استفاده می‌باشد.

خرید و فروش فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام، از جمله دغدغه‌های کاربران این اپلیکشن در این روزها می‌باشد. چرا که با استفاده از خرید و فروش فالوور واقعی اینستاگرام می‌توان کاربران بیشتری را به عنوان دنبال‌کننده خود قرار داد و طرفداران بیشتری را از آن خود کرد.

سخن پایانی

اگر که به دنبال رشد کسب‌وکار خودتان هستید، نباید خیلی درگیر الگوریتم‌های اینستاگرام باشید و باید به فکر فروش باشید. کسب‌وکاری که فروش نداشته باشد، به معنای آن است که مرده و به زودی با شکست مواجه خواهد شد. بنابراین به‌جای توجه به حرفای مدرسین که دائما راجع به الگوریتم‌های اینستاگرام صحبت می‌کنند، تمرکز خود را روی رفتار کاربران بگذارید. رفتارهای کاربران نیز بر اساس میزان فالوور شما می‌باشد. یعنی هر چقدر فالوور بیشتری داشته باشید، در ذهن مخاطب مقبولیت بیشتری دارید و احتمال فالو کردن شما بیشتر است و این یعنی رشد کسب‌وکار شما و کسب درآمد بیشتر.

منبع

کافه مجازی

سوالات متداول

بله، کافه مجازی علاوه بر فروش فالوور واقعی اینستاگرام، خدمات افزایش بازدید واقعی ارزان نیز دارد.

به دلیل واقعی بودن فالوور های کافه مجازی، ممکن است که افزایش لایک نیز داشته باشید. اما اگر به دنبال افزایش لایک واقعی اینستاگرام هستید، بهتر است که از خدمات افزایش لایک کافه مجازی استفاده نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۲۶ رای

25 نظر

 • alireza 23 شهریور 1401

  من خرید کردم واقعا از سرویس دهی و پشتیبانی خوبش راضی بودم

  • karim hosseini 23 شهریور 1401

   سلام علی رضا عزیز
   ممنون باعث افتخار هست

 • zahra 25 شهریور 1401

  کیفیتش واقعا عالیه الان برای تست یه کا خریدم

 • محمد جواد الهدادی 25 شهریور 1401

  ممنون از این سایت عالی من برای چند نفر خرید کردم فالوور همه راضی بودن ممنون از سایت خوبتون

 • اکبری 25 شهریور 1401

  سلام فالور برای اینستا میخوام ادرس پیج رو فقط بنویسم ؟خودتون متوجه میشید که برای اینستا هستش یا لینک از اینستا مستقیم کپی کنم؟

  • karim hosseini 25 شهریور 1401

   سلام
   فقط ایدی اینستاگرام یا لینک پروفایل بدید کافیه
   دقت کنید پیج عمومی باشه

 • امیر 25 شهریور 1401

  من از کجا بدونم پرداختم مطمئنه؟

  • karim hosseini 25 شهریور 1401

   سلام آقا امیر
   ما لوگو اطمینان داریم و درگاه پرداخت ما زرین پال است که کاملا رسمی و مطمئن است.
   می توانید در اینترنت در رابطه با درگاه پرداخت زرین پال جست و جو کنید

 • meysam2020 25 شهریور 1401

  من بعد از یک ماه دارم روباره خرید میکنم باید بگم فالوور های قبلی اصلا ریزش نداشته

 • معین 25 شهریور 1401

  سلام سرعت و کیفیت فالووراتون و سایتتون عالیه مخصوصا پشتیبانی قویتون سریع پاسخگو هستن خدا قوت . مرسی

 • الهام 28 شهریور 1401

  سلام
  لایک واقعی هم فروش دارید؟

  • admin 28 شهریور 1401

   سلام بله به صفحه خرید لایک واقعی اینستاگرام مراجعه کنید.

 • AJking 30 شهریور 1401

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما ❤️
  سوالی برام پیش اومده …
  زمانی که بسته فالوور رو خریداری کرد ، بعدش تا ۲۴ ساعت نباید وارد اکانت شد ؟

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام محدودیتی نداره میتونید هر زمانی خواستید از پیجتون استفاده کنید

 • علی لطیفی 30 شهریور 1401

  سلام من بابت خرید فالوور اینستاگرام 10k پول پرداخت کردم از حسابم کم شره بعد تو پیگیری زده ناموفق لطفا کمک کنید

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام اصلا نگران نباشید فقط به پشتیبانی پیام بدید سریعا پیگیری میشه

 • 6401farshad 30 شهریور 1401

  سلام خسته نباشید
  روش استفاده از کد تخفیف را بفرمایید

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام این قابلیت بزودی فعال میشه

 • مهدی 30 شهریور 1401

  بعد از خرید فالور ها خیلی سریع شارژ میشن واقعا عالیه کارتون فقط اینکه امنیت پیج پایین نمیاد

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام تمامی قوانین رعایت میشه و نگرانی بابت اسیب به پیج نداشته باشید

 • مرجان غلامی 30 شهریور 1401

  ممکنه مشکلی برای پیج اینستاگرامم پیش میاد؟

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام تمامی قوانین و استاندارد ها رعایت میشه و نگرانی بابت اسیب به پیج نداشته باشید

 • Parvaneh amiri 30 شهریور 1401

  امکان خرید فالوور کم تر از 200 تا هم وجود داره؟

  • admin 30 شهریور 1401

   سلام خیر
   طبق قوانین پرداخت کشور کمترین میزان قابل خرید ۲۰۰ عدد است

 • admin 30 شهریور 1401

  زنده باشید

نظرات بسته شده است.

واتساپ
تلگرام
ایمیل
باز کردن بستن
سوالی دارید؟ بپرسید

<< نکاتی که شما باید بدانید >>

راهنما : بعد از تکمیل فرم و پرداخت موفق یک کد پیگیری برایتان پیامک میشود و سفارش شروع به ارسال شده و قابل پیگیری میباشد.

میکس ایرانی – بدون ریزش – پیشنهادی

 • کیفیت : 80% ابتدا ارسال خارجی ۲۰٪ انتها سفارش ایرانی کامل
 • سرعت : شروع ۵ تا ۲۰ دقیقه – ارسال روزی تا ۳۰ کا – سرعت عالی
 • ریزش : کمتر از ۵٪ و یا بدون ریزش !

خارجی – بدون ریزش – پیشنهادی

 • کیفیت : فالوور ها خارجی با اکانت های با کیفیت
 • سرعت : شروع ۵ تا ۲۰ دقیقه – ارسال روزی تا ۵۰ کا – سرعت عالی
 • ریزش : کمتر از ۵٪ و یا بدون ریزش !

ایرانی – ۱۰۰٪ اکانت ها ایرانی

 • کیفیت : فالوور ها کاملا ایرانی با کیفیت
 • سرعت : شروع ۵ تا ۲۰ دقیقه – ارسال روزی تا ۱۰ کا – سرعت خوب
 • ریزش : ۵ تا ۱۵ درصد

 •