پیش بارگیری

جهت مطالعه توضیحات سرویس اینجا کلیک کنید

  • سرویس فالوئر اینستاگرام

  • 0 تومان

بازگشت به صفحه سرویس ها =>


اینستاگرام امروزه به عنوان پر طرفدار ترین شبکه اجتماعی هم در جهان و هم در ایران مورد استقبال کاربران بسیار زیادی شده است و از طرفی هم بسیاری در این شبکه اجتماعی به دنبال افزایش فالور خود برای بیشتر دیده شدن و  همینطور کسب درامد و تبلیغات نیز هستند.شما ار یک فرد فعال در اینستاگرام باشید حتما به دنبال این هستید که فالورها، لایک ها و همچنین بازدید استوری و پست های خود را افزایش دهید. خیلی از افرادبه دنبال فالورهای بیشتری هستند و بسیاری از آنها نیز به دنبال خرید فالور اینستاگرام هستند یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالور در اینستاگرام خرید فالور اینستاگرام ارزان قیمت است و شما می توانید در  کافه مجازی  به بهترین قیمت فالور های واقعی را برای پیج اینستاگرام خود خریداری کنید.

لایک کردن در اینستاگرام

خرید فالور فیک یا واقعی ؟

ممکن است زمانی که قصد خرید فالور اینستاگران ارزان  را داشته باشید برخی شما را به خاطر این کار سرزنش کنند و کار شما را غیر حرفه ای قلمداد کنند اما باید گفت که حقیقت چیز دیگری ست پیج اینستاگرام بسیاری از افرادی که امروزه در این فضا مشغول به فعالیت هستند و  داای فالورهای بالای 100k را گر با تعداد فالور های آنها مقایسه کنید به خوبی متوجه خواهید شد تعداد زیادی از فالورهای این پیج ها فیک هستند و همه 100 هزار فالوری که در پیج آنها نشان داده می شوند واقعی نیستند.

اما سوال اینجاست که فرق فالورهای فیک با فالورهای ارزان قیمت چیست و کافه بازی کدام دسته از این فالورها رابرای پیج شما ایجاد خواهد کرد؟ 

اول از همه باید این نکته را بگوییم که فالورهای فیک فالورهایی هستند که توسط کامپیوتر ها و ربات های مجازی ایجاد شده و  انسان ها در ساخت آنها دخیل نیستند، اما فالورهای ارزان اکانت ها و افراد واقعی هستند که خیلی از اینستاگرام خود استفاده نمی کنند و فقط هر سه چهار روز یک بار وارد پیج ایسنتاگرام خود می شوند و چند پست را می بینند کافه مجازی یکی از معدود سایت هایی است که به صورت تضمینی فالورهای واقعی ارزان قیمت را به پیج ایستاگرام شما اضافه می کند.

نکته دیگر درمورد خرید فالور اینستاگرام ارزان این است ریزش فالورهای فیک کاملا صفر هستند زیرا همانطور که گفتیم توسط ربابت ها ایجاد شده اند و تا زمانی ک اینستاگرام خود اقدام به بستن آنها نکند این فالورها ریش نخواهند پس اگر در سایتی و در جایی به شما افزایش فالور بدون ریزش داده اند مطمعن باشید که این یک دروغ است و از طرفی دیگر هم فالور های  فیک خیلی ارزان قیمت تر از فالور های ترکیبی هستند.

مزایای خرید فالور ارزان 

خیلی از کسب و کارها هستند که امروزه در اینستاگرام مشغول به کار هستند و برای این که بخواهند پیج اینستاگرام خود را راه بیناندازند و در عین حال بودجه کمی نیز دارند خرید فالور ارزان می تواند گزینه خیلی خوبی برای این افراد باشد. شما می توانید با استفاده از این خدمات ضمن این که به پیج خود اعتبار نیز می دهید از نظر ظاهری نیز میتوانید پیج اینستاگرام خود را به طور کاملا حرفه ای اداره کنید و آن را شبیه به پیج های پرطرفدار کنید. ساده ترین مثال هم برای این مورد این است که زمانی شما یک پیج اینستاگرامی را باز می کنید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب خواهد کرد میزان تعداد فالورهای آن پیج ات اگر پیج مورد نظر فالور های بالایی داشته باشد شما به دنبال کردن آن نیز ترغیب خواهید شد.

افزایش با خرید فالور اینستاگرام

قیمت فالور ارزان 

همانطور که گفتیم کسانی که به دنبال فالور ارزان قیمت هستند حتما بودجه کمی دارند و خیلی نمی تواندن برای خرید فالور هزنیه کنند، کافه مجازی مفتخر است که همه خدمات خود را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار داد و به طور کلی هیچ شعادی نیز ندارد و تنها رضایت مشتریانش بوده است که به عنوان بزرگترین تبلیغات این مجموعه می باشد.

اپلیکیشن خرید فالور 

یکی دیگراز خدمات کافه مجازی این است که برای این که مشتریان خود بتوانند به راحتی  از خدمات این مجموعه استفاده کنند اقدام به راه اندازی اپلیکشن خود کرده است شما می توانید با استفاده از  اپلیکیشن کافه مجازی به راحتی فالور، لایک ، بازدید پست و دیگر خدمات ما را به راحتی تهیه و استفاده کنید. پنل موجود در اپلیکشین کافه مجازی کاربری بسیار راحتی دارد و برای سیستم عامل ها ماندن IOS و Android  قابل استفاده می باشد.