اینستاگرام یکی از برنامه های محبوبی است که تقریبا همه افراد این برنامه را روی گوشی خود دارند. ممکن است شما جزء افرادی باشید که بعد از وارد شدن به اکانت خود، هرگز از آن بیرون نیامده باشید. مطمئنا فراموش کردن رمز عبور حس فوق العاده بدی است، به خصوص اگر تمامی اتفاقات روزمره خود را در اکانت شخصی تان داشته باشید یا جزء کسانی هستید که منبع درآمدتان از اینستاگرام می باشد. با این حال اینستاگرام راه های مختلفی را برای تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده پیش روی شما گذاشته که نیازی نیست رمز قبلی خود را به یاد داشته باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

راه های زیادی برای تغییر رمز اینستاگرام وجود دارد، حتی اگر در داخل اکانت خود هستید. اما رمزتان را فراموش کرده اید، می توانید به کمک روش هایی که قرار است در این مقاله گفته شود، رمز جدید خود را دوباره وارد کنید. با این مقاله همراه شوید تا در صورتی که نیاز به تغییر رمز دارید ولی رمز قبلی خود را به یاد نمی آورید، بتوانید مشکل خود را با تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده حل کنید.

نحوه انجام تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده

 1. روش های زیادی برای بازگرداندن رمز پیج وجود دارد. احتمالا زمانی که حساب خود را در اینستاگرام باز کردید، از شما خواسته شده تا اطلاعات شخصی از جمله شماره تلفن همراه و ایمیل خود را وارد کنید. در صورتی که این کار را انجام داده اید، می توانید به کمک خود برنامه اینستاگرام رمز جدید بسازید. اگر جزء کسانی هستید که با اپل یا گوشی های آیفون کار می کنند، اولین صفحه که باز می شود، در بخش پایین Forgot Password را کلیک کنید. برای کسانی که با اندروید به اینستاگرام دسترسی دارند، باید Get help logging را کلیک کنند.
 2. شما با صفحه جدیدی رو به رو می شوید. در این قسمت شماره تلفن همراه یا ایمیل تان را وارد کنید. برای این که بتوانید ایمیل یا پیامک دریافت کنید، لازم است از قبل اطلاعات شخصی خود را به درستی در تنظیمات صفحه تان وارد کرده باشید. بعد از وارد کردن اطلاعات دکمه Next را بزنید. اگر شماره تلفن خود را وارد کردید و پیامکی برایتان آمد، روی لینک داده شده کلیک کنید.
 3. شما وارد صفحه تغییر رمز می شوید. در اینجا دو کادر وجود دارد که ابتدا رمز جدید خود را وارد می کنید و سپس باید دوباره رمز خود را تکرار کنید. بهتر است که رمزتان را در جایی یادداشت کنید که مجبور به طی کردن این مرحله ها نباشد؛ اما با این حال با این روش می توانید به حساب خود برگردید.

نحوه انجام تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده

چگونه از داخل پیج رمز اینستاگرام خود را تغییر دهیم؟

فراموش کردن رمز یک اتفاق استرس زایی است؛ اما خوشبختانه اینستاگرام توانسته روش های مختلفی را پیش روی کاربران خود برای تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده بگذارد. اگر در اکانت خود هستید، اما دوست دارید رمز خود را تغییر دهید و رمز قبلی تان را یادتان نمی آيد، می توانید از روش زیر کمک بگیرید. برای این کار کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

 1. وارد Setting اینستاگرام شوید.
 2. وارد بخش Security شوید و سپس گزینه Password را کلیک کنید.
 3. اگر پسورد قبلی خود را به یاد می آورید در قسمت Current Password رمز قبلی را وارد کنید و سپس رمز جدید را در قسمت های New Password و Re-enter New Password وارد نمایید.
 4. اگر جزء کسانی هستید که رمز قبلی را فراموش کرده اید کافی است روی  Forgotten your password؟ کلیک کنید. در این بخش لینکی به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال می شود و با رفتن به ایمیل خود، می توانید رمز جدید برای خود ست کنید.
 5. در ایمیل باز شده باید روی Reset Password کلیک کنید و در آخر رمز جدید خود را دوبار تکرار نمایید.

تغییر رمز ورود با وب سایت اینستاگرام

چگونه می توان از طریق وب سایت اینستاگرام رمز ورود را تغییر داد؟

همان طور که گفته شد؛ روش های زیادی برای تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده وجود دارد. یکی دیگر از آن ها استفاده از خود وب سایت اینستاگرام است. به کمک مرورگر کامپیوتر یا تلفن همراهتان، وارد سایت Instagram.com شوید. مراحلی که در زیر گفته می شود برای افرادی است که به صفحه خود لاگین هستند.

 1. روی عکس پروفایل خود کلیک کنید و وارد بخش Profile شوید.
 2. کنار آیدی تان دکمه Edit profile دیده می شود، روی آن کلیک کنید. سپس باید روی Change Password  بزنید.
 3. در بخش بعدی اگر رمز قبلی خود را دارید و می خواهید تغییر دهید روی Current password بزنید. سپس در بخش های بعدی رمز جدید خود را وارد کنید.
 4. در صورتی که رمزتان را فراموش کردید باید روی send login link بزنید تا به ایمیل تان لینک جدیدی ارسال شود.
 5. لینکی که به ایمیل تان ارسال می شود، شما را به بخشی به نام reset password می برد و شما می توانید در این قسمت رمز جدید خود را وارد کنید.

اگر جزء کسانی هستید که رمز قبلی خود را نه تنها فراموش کرده اید؛ بلکه در اکانت خودتان لاگین نیستید می توانید برای تغییر رمز اینستاگرام فراموش شده از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

 1. از طریق مرورگر کامیپوتر یا گوشی وارد سایت اینستاگرام شوید. زیر فیلد یوزر و پسورد، گزینه forgot password را بزنید.
 2. حالا باید یکی از راه های ارتباطی با شما از جمله ایمیل یا تلفن همراه خود را وارد کنید. سپس روی send login link کلیک نمایید. اگر شماره خود را برای بازیابی وارد کردید، منتظر SMS باشید. اگر ایمیل خود را وارد کردید باید برایتان یک لینک از طرف اینستاگرام برای شما فرستاده شود.

تغییر رمز اینستاگرام

سوالات متداول تغییر رمز اینستاگرام

 • آیا می توان برای وارد شدن به اینستاگرام از فیس بوک کمک گرفت؟

بله؛ در صورتی در ابتدا تنظیمات خود را روی فیس بوک گذاشته باشید، به کمک این برنامه می توانید رمز قبلی خود را برگردانید.

 • ساده ترین روش برای بازگرداندن رمز چیست؟

برای تغییر رمز سه روش شماره تلفن، ایمیل و فیس بوک وجود دارد و بسته به راحتی خودتان می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و رمز جدید برای اکانت تان بسازید.

خرید لایک اینستاگرام