پیش بارگیری

بهترین روش های هشتگ گذاری در اینستاگرام را بشناسید

هشتگ گذاری در اینستاگرام

زمانی که شما می‌خواهید در اینستاگرام از هشتگ استفاده کنید، باید از بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام آگاه باشید. هشتگ‌های اینستاگرام می‌توانند استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما را بسازند یا شکست دهند. از آنها به درستی استفاده کنید، از این طریق، پست‌های شما توسط افراد بیشتری مشاهده می‌شود که احتمالاً به پیج شما یا برند شما علاقه مند هستند. برای استفاده موثر از هشتگ‌ها برای اینستاگرام، باید دقیقاً نحوه کارکرد آن‌ها را بدانید و در یک استراتژی فکر کنید. از هشتگ‌ها معمولا برای طبقه بندی محتوا و پیدا کردن موضوع دلخواه استفاده می‌شود. هشتگ‌ها قابل کلیک هستند. هر شخصی که روی یک هشتگ اینستاگرام کلیک کند یا هشتگ اینستاگرام را جستجو کند، صفحه‌ای را می‌بیند که تمام پست‌های برچسب گذاری شده با آن هشتگ را نشان می‌دهد.

هشتگ‌ها راه مهمی برای گسترش مخاطبان اینستاگرام و افزایش لایک واقعی اینستاگرام منجر می‌شود. هنگامی که از یک هشتگ استفاده می‌کنید، پست شما در صفحه مربوط به آن هشتگ ظاهر می‌شود. اگر می‌خواهید از هشتگ در استوری خود استفاده ‌کنید، می‌توان آن را در هشتگ استوری مربوطه قرار دهید که در صفحه هشتگ نیز ظاهر شود. افراد همچنین می‌توانند هشتگ‌ها را دنبال کنند. به این معنی که می‌توانند پست هشتگ‌شده شما را در فید خود ببینند، حتی اگر (هنوز) شما را دنبال نکرده باشند.

هشتگ‌های اینستاگرام می‌توانند راهی عالی برای ایجاد جامعه آنلاین باشند تا مردم انگیزه بیشتری برای تعامل با برند شما داشته باشند. به عنوان مثال، از آنجایی که در سال2020 نحوه ورزش مردم به طور ناگهانی تغییر کرد، نایک لس آنجلس از هشتگ play inside # برای نشان دادن فعالیت افراد محلی در خانه‌های خود استفاده کرد.

بهترین روش های هشتگ گذاری

معرفی و بررسی ده تا از بهترین روش های استفاده از هشتگ در اینستاگرام

در این قسمت قصد داریم که چند مورد از بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام را برای شما شرح دهیم‌.

هشتگ های محصول یا خدمات

این‌ها کلمات کلیدی اساسی برای توصیف محصول یا خدمات شما هستند، مانند #کیف دستی یا dive bar #

هشتگ‌های طاقچه

این هشتگ‌ها کمی خاص ‌تر می‌شوند و نشان می‌دهند که شما در چه زمینه‌ای با صنعت خود مطابقت دارید، مانند #travel blogger یا #food blogger

هشتگ‌های انجمن صنعت اینستاگرام

 انجمن‌هایی در اینستاگرام وجود دارند که این هشتگ‌ها به شما کمک می‌کنند آن‌ها را پیدا کنید و به آنها بپیوندید. #gardeners of instagram یا #crafters of instgram

رویداد ویژه یا هشتگ‌های فصلی

این هشتگ‌ها می‌توانند به تعطیلات یا فصول واقعی مانند # فصل‌ها اشاره داشته باشند یا می‌توانند برای روزهای خاص استفاده شوند. مانند: #national icecream day یا #National Nailpolish day

هشتگ‌های موقعیت مکانی

اگر پست اینستاگرام خود را تگ جغرافیایی کنید، این می‌تواند ایده خوبی باشد که شما از هشتگ به موقعیت مکانی استفاده کنید. مانند: #vancouver craft beer یا #londoneats

هشتگ‌های روزانه

هر روز هشتگ‌های خاص خود را دارد، از #MondayBlues تا #Sunday Funday. ما یک لیست کامل از هشتگ‌های روزانه ایجاد کردیم تا اگر به دنبال منبع آسان هشتگ برای افزودن به پست های خود هستید، از بین آنها انتخاب کنید.

هشتگ‌های عبارت مرتبط

8.این هشتگ‌ها عناصر هشتگ‌های محصول، هشتگ‌های خاص و هشتگ‌های جامعه را ترکیب می‌کنند. در بحث بهترین روشهای هشتگ گذاری در اینستاگرام اساساً، آنها عباراتی هستند که مردم در اینستاگرام برای اتصال به جوامع موجود به روشی خود، مانند #am writing یا #show how anders استفاده می کنند.

هشتگ‌های مخفف

شاید شناخته شده ترین هشتگ مخفف #TBT برای Throwback Thursday باشد. سایر هشتگ‌های مخفف محبوب عبارتند از #OOTD برای لباس روز، #FBF برای جمعه فلاش بک و #YOLO برای شما فقط یک بار.

هشتگ‌های ایموجی

 این هشتگ‌ها می‌توانند به تنهایی شامل شکلک‌ها، یا کلمات یا عباراتی با ایموجی‌های متصل مانند #عینک آفتابی باشند.

افرادی که از هشتگ دارند استفاده می کنند

مزایای استفاده از هشتگ

با وجود شوخی‌ها و طرح‌های طنز زیاد در مورد استفاده بیش از حد از هشتگ‌ها، اگر به درستی استفاده شوند، واقعاً بخش جدایی‌ ناپذیر از بازاریابی دیجیتال هستند و در ضمن می توانید به اکسپلور اینستاگرام نیز راه پیدا کنید. شما می‌توانید بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام را بدانید و هشتگ‌های خاصی را دنبال کنید و با آن‌ها تعامل داشته باشید تا در مورد موضوع/روند فعلی به‌روز بمانید. همچنین می‌توانید هشتگ خود را برای تبلیغ یک محصول یا خدمات جدید ایجاد کنید، یک هشتگ جستجو کنید تا از شلوغی دیجیتال بکاهید و آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید.

دلایل اصلی هشتگ گذاری

اگر هنوز در مورد استفاده از هشتگ‌ها مطمئن نیستید، ما در زیر به برخی از دلایل اصلی هشتگ‌ها و  اهمیت هشتگ در اینستاگرام ( برای همه رسانه‌ها و برنامه های اجتماعی) اشاره کرده‌ایم.

اهمیت رقابت

مانند هر کسب و کاری، مهم است که بفهمید رقیب شما چه کسی است، چه چیزی ارائه می‌دهد و چگونه تبلیغ می کند؟ بنابراین باید بدانید که چه چیزی باعث می شود کسب و کار شما بهتر باشد و بهتر دیده شود.

می‌توانید از هشتگ‌های اینستاگرام برای تحقیق در مورد حساب‌های رقبا، پست‌های برتر و هشتگ‌های پرکاربرد آن‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال، فرض کنید شما یک فریلنسر طراحی گرافیک هستید و قصد دارید تجارت خود را توسعه دهید. شما می‌توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و به نوار جستجو بروید و رقبای خود را جستجو کنید و هشتگ‌های پرکاربرد و محبوب در موضوع “طراحی گرافیکی” را کشف کنید. در بیشترین جستجوی هشتگ‌ها، در زیر دسته «برترین ها»، فهرستی از تمام هشتگ‌ها، حساب‌ها، کاربران و مکان‌ها وجود دارد. برای جستجوی ویژه هشتگ‌های طراحی گرافیکی، کافی است روی دسته «برچسب‌ها» کلیک کنید و آن لیست را مشاهده کنید.

یادگیری این اطلاعات در خصوص بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند که پست(های) رقیب خود را بسنجید و به شما این امکان را می‌دهد که چه چیزی برای بازاریابی رسانه های اجتماعی شما بهتر است و چه چیزی مفید نیست. علاوه بر این، هشتگ‌ها دائما در حال تغییر و تحول هستند. چیزی که هشتگ محبوب امروز بود، ممکن است فردا منسوخ شود. همراهی با اخبار فعلی و هشتگ‌های پرطرفدار باعث می‌شود برند شما معتبر و قابل اعتماد به نظر برسد.

ترند شدن به وسیله هشتگ گذاری

نام تجاری و دیده شدن

اگرچه اینها از نظر فنی دلایل مختلفی هستند، اما ما آنها را با هم گروه بندی کردیم زیرا بیشتر استدلال‌ها دست به دست هم می‌دهند. هشتگ سازی باعث ایجاد دید خوب و موفقیت برندسازی شما را افزایش می‌دهد. برندسازی و دیده شدن اساسا موثرترین استفاده از هشتگ‌ها در اینستاگرام است. اگر شما دارای یک کسب و کار جدید هستید، می‌توانید از هشتگ‌ها برای گسترش مخاطبان خود و افزایش آگاهی مردم از برندتان استفاده کنید. هنگامی که کاربران برند شما را جستجو می‌کنند، هشتگ‌های مرتبطی را که استفاده می‌کنید مشاهده می کنند. یا زمانی که هشتگ‌های خاصی را جستجو می‌کنند، پست‌های برند شما را در نتایج می‌بینند. این معمولا منجر به جذب فالوورهای جدید و مشتریان بالقوه می‌شود. شما می‌توانید هشتگ خود را برای محصول، خدمات یا رویدادی که تبلیغ می‌کنید، ایجاد کنید.

می‌توانید فالوورها و مشتریان خود را تشویق کنید که هنگام خرید/ استفاده از محصول یا خدمات یا زمانی که در رویدادی که شما میزبان آن هستید از هشتگ استفاده کنند. ایجاد هشتگ خود (یا انتخاب یک هشتگ با استفاده کم) به شما این شانس را می‌دهد که با برند خود بر آن هشتگ تسلط داشته باشید. گنجاندن مداوم آن هشتگ در پست‌های خود نه تنها به افزایش دید شما کمک می‌کند بلکه به کاربران کمک می‌کند تا تجارت شما را با آن هشتگ مرتبط کنند و برند شما را بیشتر تثبیت کنند.

پخش شدن در دنیا ب وسیله هشتگ گذاری

ارتقاء قابل توجه

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که هشتگ‌ها چنین شهرتی در رسانه‌های اجتماعی به دست آورده‌اند، توانایی آن‌ها در کمک به بازاریابان و کسب‌ و کارها در ایجاد کمپین‌های هدفمند است. به گفته Tweetangels ، «وقتی صحبت از تبلیغ به میان می‌آید، هشتگ‌ها را به عنوان روش دهان به دهان در نظر بگیرید». به عبارت دیگر، هنگامی که شما در مورد یک تبلیغ پست می‌کنید، فالوورهای شما از همان هشتگ استفاده می‌کنند، سپس فالوورهای آنها از آن استفاده می‌کنند.

هشتگ‌ها دید بسیار خوبی برای یک کمپین ایجاد کرده و به شما کمک می‌کنند با استفاده از هشتگ‌های مرتبطی که می‌دانید مخاطبان شما از قبل دنبال می‌کنند، به هدف خود برسید. هنگامی که برای تبلیغ یک رویداد استفاده می‌شود، هشتگ نه تنها شما را با فالوورهای خود، بلکه فالوورهای شما را با یکدیگر مرتبط می‌کند. کششی که یک هشتگ می‌تواند قبل، در طول و بعد از یک رویداد ایجاد کند، قابل توجه است.

جمع بندی 

هشتک گذاری اهمیت زیادی در ارتقا کسب و کار افراد دارد. به همین دلیل بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام را نیز، باید آموزش ببینید. دسته بندی مطلب در اکانت معین شده، تسهیل در یافتن مطالبی که به دنبال آن هستید، افزایش قدرت تحلیل اینستاگرام در تشخیص محتوای افراد و منتقل کردن تمام احساسات مطلب انتشار یافته از مزیت‌های وجود هشتک گذاری است. ما در کافه مجازی علاوه بر این که به گسترش و رشد کسب و کار شما کمک می کنیم می توانید از خدمات ما مانند خرید فالور اینستاگرام ارزان  نیز استفاده کنید.

سوالات متداول

به طور معمول در هر پست باید از چند هشتگ استفاده کنیم ؟

 • به طور میانگین بهتر است که خیلی از هشتگ در اینستاگرام استفاده نکنید بهتر است که در هر پست از 10 تا 15 هشتگ استفاده کنید

باید از هشتگ های مرتبط با پست خودمان استفاده کنیم ؟

 • بهتر است که از هشتگ های مرتبط استفاده کرد اما استفاده از چند هشتگ غیر مرتبط هم خیلی اشکالی ندارد

کافه مجازی

منبع : hubspot

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
  سایت کافه مجازی با مدیریت سیدکریم حسینی از سال ۱۳۹۷ در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام طراحی و راه اندازی شده و با افتخار اکنون یکی بهترین سایت ها در این زمینه میباشد.

  پست مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  شرایط و قوانین سرویس ها

  << نکاتی که شما باید بدانید >>

  توجه : پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد.

  فالوور میکس ایرانی – کم ریزش ترین ایران

  • کیفیت : پیج های معتبر و پروفایل دار میکس ایرانی و خارجی

  • سرعت : شروع آنی – ارسال روزی تا ۵۰ کا – سرعت بالا

  • ریزش : کمتر از ۱۰٪ و یا بدون ریزش ! + هدیه

  نکته : این سرویس حتی برای خرید های تعداد بالا بسیار مناسب است و به دلیل عدم ریزش و قیمت آن بصرفه میباشد. به دلیل تزریق فالوور ایرانی واقعی در انتها ارسال نمیتوان تشخیص داد که فالوور های پیج شما خریداری شده است.

  نکته : تزریق فالوور ایرانی در انتها سفارش برای خرید های بیش از ۵۰۰ عدد میباشد.


   

  بدون شک گروه کافه مجازی بهترین قیمت ها را با توجه به کیفیت سرویس ها در ایران دارد ضمانت و صداقت در توضیحات و شرایط سرویس از تعهد های تیم ما است.

  ۵۰۰ لایک ایرانی | ۱۱۰۰۰ تومان

  ۲۰۰ لایک ایرانی | ۴۴۰۰ تومان

  ۲۰۰۰۰ لایک ایرانی | ۴۴۰۰۰۰ تومان

  ۱۰۰۰۰ لایک ایرانی | ۲۲۰۰۰۰ تومان

  ۸۰۰۰ لایک ایرانی | ۱۷۶۰۰۰ تومان

  ۵۰۰۰ لایک ایرانی | ۱۱۰۰۰۰ تومان

  ۴۰۰۰ لایک ایرانی | ۸۸۰۰۰ تومان

  ۳۰۰۰ لایک ایرانی | ۶۶۰۰۰ تومان

  2000 لایک ایرانی | 44000 تومان

  ۱۰۰۰ لایک ایرانی | ۲۲۰۰۰ تومان

  8000 فالوور میکس ایران | 312000 تومان

  • فقط از اعداد اینگلیسی استفاده کنید.

  قیمت هر عدد لایک ایرانی ۲۲ تومان و لایک میکس ۱۵ تومان است

  برای مثال ۱۰۰۰ عدد ایرانی میشود ۲۲۰۰۰ تومان

  وجه نهایی در درگاه پرداخت قابل استناد میباشد

  800 فالوور میکس ایران | 31000 تومان

  ۵۰۰ فالوور میکس ایران | ۱۹۵۰۰ تومان

  ۳۰۰ فالوور میکس ایران | ۱۱۷۰۰ تومان

  ۲۰۰ فالوور میکس ایران | ۷۸۰۰ تومان

  • فقط از اعداد اینگلیسی استفاده کنید.

  قیمت هر عدد فالوور ۳۹ تومان است

  برای مثال ۱۰۰۰ عدد میشود ۳۹۰۰۰ تومان

  وجه نهایی در درگاه پرداخت قابل استناد میباشد

  20000 فالوور میکس ایران | 780,000 تومان

  ۱۰۰۰۰ فالوور میکس ایران | ۳۹۰,۰۰۰ تومان

  ۵۰۰۰ فالوور میکس ایران | ۱۹۵۰۰۰ تومان

  ۴۰۰۰ فالوور میکس ایران | ۱۵۶۰۰۰ تومان

  ۳۰۰۰ فالوور میکس ایران | ۱۱۷۰۰۰ تومان

  ۲۰۰۰ فالوور میکس ایران | ۷۸۰۰۰ تومان

  800 لایک ایرانی | 17600 تومان

  << نکاتی که شما باید بدانید >>

  1. پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد .
  2. در صورت استفاده از ویژگی (ارسال برای چند پست) تعداد لایک وارد شده به مقدار مساوی بین لینک ها تقسیم میشود.
  3. سرویس برای انواع پست ها ارسال میشود.

  لایک کاملا ایرانی – بدون ریزش – سریع

  • کیفیت : ساخت ایران با کیفیت و شامل لایک واقعی
  • سرعت : شروع آنی – ارسال روزی تا ۱۵ کا برای پست – سرعت بالا
  • ریزش : ندارد

  نکته : لایک ها بشدت با کیفیت و ایرانی است و نمیتوان تشخیص داد که لایک ها از طریق برنامه ارسال شده است. مناسب پیج های اکسپلوری و فروشگاه ها.

  لایک میکس ارزان – بدون ریزش – سریع

  • کیفیت : سرور خارجی بسیار با کیفیت و قدیمی
  • سرعت : شروع آنی – ارسال تا روزی ۱۰۰ کا برای پست – سرعت بسیار بالا
  • ریزش : ندارد

  نکته : با توجه به سرعت سرویس، برای خرید های تعداد بالا و اضطراری مناسب است. برای پیج های پیوی که خارجی بودن لایک ها مهم نیست مناسب است.

  << نکاتی که شما باید بدانید >>

  1. پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد .
  2. در صورت استفاده از ویژگی (ارسال برای چند پست) تعداد ویو وارد شده به مقدار مساوی بین لینک ها تقسیم میشود.
  3. سرویس برای انواع پست ها ارسال میشود.

  ایمپرشن + ۲۰٪ اکسپلور + هشتک

  • کیفیت : سرور ساخت ایران با کیفیت
  • سرعت : شروع آنی – ارسال روزی تا ۵۰۰ کا – سرعت بالا
  • ریزش : ندارد

  نکته : سرویس به صورت کامل ایمپرشن و همراه آن 20 تا 50 درصد مقدار اولیه به تعداد بخش (اکسپور – هوم – پروفایل – هشتک) اضافه میشود اما فاقد ریچ میباشد.


  بدون شک گروه کافه مجازی بهترین قیمت ها را با توجه به کیفیت سرویس ها در ایران دارد ضمانت و صداقت در توضیحات و شرایط سرویس از تعهد های تیم ما است.

  • فقط از اعداد اینگلیسی استفاده کنید.

  قیمت هر عدد فالوور ۴ تومان است

  برای مثال ۱۰۰۰ عدد میشود ۴۰۰۰ تومان

  وجه نهایی در درگاه پرداخت قابل استناد میباشد

  << نکاتی که شما باید بدانید >>

  1. پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد .
  2. در صورت استفاده از ویژگی (ارسال برای چند پست) تعداد ویو وارد شده به مقدار مساوی بین لینک ها تقسیم میشود.
  3. سرویس برای انواع پست ها ارسال میشود.

  ایمپرشن + ۲۰٪ اکسپلور + هشتک

  • کیفیت : سرور ساخت ایران با کیفیت
  • سرعت : شروع آنی – ارسال روزی تا ۵۰۰ کا – سرعت بالا
  • ریزش : ندارد

  نکته : سرویس به صورت کامل ایمپرشن و همراه آن 20 تا 50 درصد مقدار اولیه به تعداد بخش (اکسپور – هوم – پروفایل – هشتک) اضافه میشود اما فاقد ریچ میباشد.

  افزایش ایمپرشن + ریچ + پروفایل

  • کیفیت :سرور ساخت ایران با کیفیت
  • سرعت : شروع آنی – ارسال تا روزی ۳۰۰ کا – سرعت بسیار بالا
  • ریزش : ندارد

  نکتهاین سرویس تعداد ایمپرشن و ریچ پست را افزایش میدهد.

  << نکاتی که شما باید بدانید >>

  1. پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد .
  2. به نفع مشتری بازدید برای تمام استوری ها به میزان یکسان و بدون تقسیم شدن ارسال میشود.

  بازدید همه استوری ها – سریع

  • کیفیت : میکس ایرانی خارجی با کیفیت
  • سرعت : شروع آنی – ارسال روزی تا ۱۰۰ کا – سرعت بالا
  • ریزش : ندارد

  نکته : اگر تعداد استوری ها خیلی زیاد باشد ممکن است بعضی مواقع ۵ تا ۱۰ درصد ویو کمتری برای هر استوری دریافت کنید.


  بدون شک گروه کافه مجازی بهترین قیمت ها را با توجه به کیفیت سرویس ها در ایران دارد ضمانت و صداقت در توضیحات و شرایط سرویس از تعهد های تیم ما است.

  << نکاتی که شما باید بدانید >>

  1. پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد .
  2. در صورت استفاده از ویژگی (ارسال برای چند پست) تعداد کامنت وارد شده به مقدار مساوی بین لینک ها تقسیم میشود.
  3. سرویس برای انواع پست ها ارسال میشود.

  کامنت فعال – همه نوع پست – سریع

  • کیفیت : ۸۰٪ ساخت ایران با کیفیت
  • سرعت : شروع آنی – ارسال روزی تا ۱۰۰۰ عدد – سرعت بالا
  • ریزش : ندارد

  نکته : ممکن است برخی کامنت ها با آیدی افراد خارجی ارسال شوند اما متن کامنت ها کاملا فارسی و طبیعی است.

  نکته : ممکن است کامنت تکراری مشاهده شود.


  بدون شک گروه کافه مجازی بهترین قیمت ها را با توجه به کیفیت سرویس ها در ایران دارد ضمانت و صداقت در توضیحات و شرایط سرویس از تعهد های تیم ما است.

  ۲۰۰۰۰ لایک میکس | ۳۰۰۰۰۰ تومان

  ۱۰۰۰۰ لایک میکس | ۱۵۰۰۰۰ تومان

  ۸۰۰۰ لایک میکس | ۱۲۰۰۰۰ تومان

  ۵۰۰۰ لایک میکس | 75000 تومان

  ۳۰۰۰ لایک میکس | ۴۵۰۰۰ تومان

  ۲۰۰۰ لایک میکس | ۳۰۰۰۰ تومان

  ۱۰۰۰ لایک میکس | ۱۵۰۰۰ تومان

  ۵۰۰ لایک میکس | ۷۵۰۰ تومان

  << نکاتی که شما باید بدانید >>

  1. پیج کاربر باید از شروع تا پایان انجام سفارش عمومی باشد .
  2. در صورت استفاده از ویژگی (ارسال برای چند پست) تعداد ویو وارد شده به مقدار مساوی بین لینک ها تقسیم میشود.
  3. سرویس برای انواع پست ها ارسال میشود.

  ویو ایرانی – همه نوع پست – سریع

  • کیفیت : ساخت ایران با کیفیت و شامل ویو واقعی
  • سرعت : شروع آنی – ارسال روزی تا ۵۰۰ کا – سرعت بالا
  • ریزش : ندارد

  نکته : این سرویس مناسب پست های چند صفحه ای یا پست تصویر نمی باشد، برای این نوع پست ها باید از سرویس لایک استفاده کنید.


  بدون شک گروه کافه مجازی بهترین قیمت ها را با توجه به کیفیت سرویس ها در ایران دارد ضمانت و صداقت در توضیحات و شرایط سرویس از تعهد های تیم ما است.

  ۵۰۰ بازدید پست | ۲۰۰۰ تومان

  ۱۰۰۰۰۰ بازدید پست | ۴۰۰۰۰۰ تومان

  ۵۰۰۰۰ بازدید پست | ۲۰۰۰۰۰ تومان

  ۲۰۰۰۰ بازدید پست | ۸۰۰۰۰ تومان

  ۱۵۰۰۰ بازدید پست | ۶۰۰۰۰ تومان

  ۱۰۰۰۰ بازدید پست | ۴۰۰۰۰ تومان

  ۸۰۰۰ بازدید پست | ۳۲۰۰۰ تومان

  ۵۰۰۰ بازدید پست | ۲۰۰۰۰ تومان

  ۴۰۰۰ بازدید پست | ۱۶۰۰۰ تومان

  ۳۰۰۰ بازدید پست | ۱۲۰۰۰ تومان

  ۲۰۰۰ بازدید پست | ۸۰۰۰ تومان

  ۱۰۰۰ بازدید پست | ۴۰۰۰ تومان

  ۱۰۰۰ فالوور میکس ایران | ۳۹۰۰۰ تومان