زمانی که شما می‌خواهید در اینستاگرام از هشتگ استفاده کنید، باید از بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام آگاه باشید. هشتگ‌های اینستاگرام می‌توانند استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما را بسازند یا شکست دهند. از آنها به درستی استفاده کنید، از این طریق، پست‌های شما توسط افراد بیشتری مشاهده می‌شود که احتمالاً به پیج شما یا برند شما علاقه مند هستند. برای استفاده موثر از هشتگ‌ها برای اینستاگرام، باید دقیقاً نحوه کارکرد آن‌ها را بدانید و در یک استراتژی فکر کنید. از هشتگ‌ها معمولا برای طبقه بندی محتوا و پیدا کردن موضوع دلخواه استفاده می‌شود. هشتگ‌ها قابل کلیک هستند. هر شخصی که روی یک هشتگ اینستاگرام کلیک کند یا هشتگ اینستاگرام را جستجو کند، صفحه‌ای را می‌بیند که تمام پست‌های برچسب گذاری شده با آن هشتگ را نشان می‌دهد.

هشتگ‌ها راه مهمی برای گسترش مخاطبان اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام منجر می‌شود. هنگامی که از یک هشتگ استفاده می‌کنید، پست شما در صفحه مربوط به آن هشتگ ظاهر می‌شود. اگر می‌خواهید از هشتگ در استوری خود استفاده ‌کنید، می‌توان آن را در هشتگ استوری مربوطه قرار دهید که در صفحه هشتگ نیز ظاهر شود. افراد همچنین می‌توانند هشتگ‌ها را دنبال کنند. به این معنی که می‌توانند پست هشتگ‌شده شما را در فید خود ببینند، حتی اگر (هنوز) شما را دنبال نکرده باشند.

پیشنهاد مطالعه : آموزش ساخت تقویم محتوایی در اینستاگرام

هشتگ‌های اینستاگرام می‌توانند راهی عالی برای ایجاد جامعه آنلاین باشند تا مردم انگیزه بیشتری برای تعامل با برند شما داشته باشند. به عنوان مثال، از آنجایی که در سال2020 نحوه ورزش مردم به طور ناگهانی تغییر کرد، نایک لس آنجلس از هشتگ play inside # برای نشان دادن فعالیت افراد محلی در خانه‌های خود استفاده کرد.

بهترین روش های هشتگ گذاری

معرفی و بررسی ده تا از بهترین روش های استفاده از هشتگ در اینستاگرام

در این قسمت قصد داریم که چند مورد از بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام را برای شما شرح دهیم‌.

هشتگ های محصول یا خدمات

این‌ها کلمات کلیدی اساسی برای توصیف محصول یا خدمات شما هستند، مانند #کیف دستی یا dive bar #

هشتگ‌های طاقچه

این هشتگ‌ها کمی خاص ‌تر می‌شوند و نشان می‌دهند که شما در چه زمینه‌ای با صنعت خود مطابقت دارید، مانند #travel blogger یا #food blogger

پیشنهاد ویژه : سرویس افزایش کامنت اینستاگرام سایت کافه مجازی

هشتگ‌های انجمن صنعت اینستاگرام

 انجمن‌هایی در اینستاگرام وجود دارند که این هشتگ‌ها به شما کمک می‌کنند آن‌ها را پیدا کنید و به آنها بپیوندید. #gardeners of instagram یا #crafters of instgram

رویداد ویژه یا هشتگ‌های فصلی

این هشتگ‌ها می‌توانند به تعطیلات یا فصول واقعی مانند # فصل‌ها اشاره داشته باشند یا می‌توانند برای روزهای خاص استفاده شوند. مانند: #national icecream day یا #National Nailpolish day

هشتگ‌های موقعیت مکانی

اگر پست اینستاگرام خود را تگ جغرافیایی کنید، این می‌تواند ایده خوبی باشد که شما از هشتگ به موقعیت مکانی استفاده کنید. مانند: #vancouver craft beer یا #londoneats

هشتگ‌های روزانه

هر روز هشتگ‌های خاص خود را دارد، از #MondayBlues تا #Sunday Funday. ما یک لیست کامل از هشتگ‌های روزانه ایجاد کردیم تا اگر به دنبال منبع آسان هشتگ برای افزودن به پست های خود هستید، از بین آنها انتخاب کنید.

هشتگ‌های عبارت مرتبط

8.این هشتگ‌ها عناصر هشتگ‌های محصول، هشتگ‌های خاص و هشتگ‌های جامعه را ترکیب می‌کنند. در بحث بهترین روشهای هشتگ گذاری در اینستاگرام اساساً، آنها عباراتی هستند که مردم در اینستاگرام برای اتصال به جوامع موجود به روشی خود، مانند #am writing یا #show how anders استفاده می کنند.

هشتگ‌های مخفف

شاید شناخته شده ترین هشتگ مخفف #TBT برای Throwback Thursday باشد. سایر هشتگ‌های مخفف محبوب عبارتند از #OOTD برای لباس روز، #FBF برای جمعه فلاش بک و #YOLO برای شما فقط یک بار.

هشتگ‌های ایموجی

 این هشتگ‌ها می‌توانند به تنهایی شامل شکلک‌ها، یا کلمات یا عباراتی با ایموجی‌های متصل مانند #عینک آفتابی باشند.

افرادی که از هشتگ دارند استفاده می کنند

پیشنهاد ویژه : خرید بازدید استوری اینستاگرام از سایت کافه مجازی

مزایای استفاده از هشتگ

با وجود شوخی‌ها و طرح‌های طنز زیاد در مورد استفاده بیش از حد از هشتگ‌ها، اگر به درستی استفاده شوند، واقعاً بخش جدایی‌ ناپذیر از بازاریابی دیجیتال هستند و در ضمن می توانید به اکسپلور اینستاگرام نیز راه پیدا کنید. شما می‌توانید بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام را بدانید و هشتگ‌های خاصی را دنبال کنید و با آن‌ها تعامل داشته باشید تا در مورد موضوع/روند فعلی به‌روز بمانید. همچنین می‌توانید هشتگ خود را برای تبلیغ یک محصول یا خدمات جدید ایجاد کنید، یک هشتگ جستجو کنید تا از شلوغی دیجیتال بکاهید و آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید.

دلایل اصلی هشتگ گذاری

اگر هنوز در مورد استفاده از هشتگ‌ها مطمئن نیستید، ما در زیر به برخی از دلایل اصلی هشتگ‌ها و  اهمیت هشتگ در اینستاگرام ( برای همه رسانه‌ها و برنامه های اجتماعی) اشاره کرده‌ایم.

اهمیت رقابت

مانند هر کسب و کاری، مهم است که بفهمید رقیب شما چه کسی است، چه چیزی ارائه می‌دهد و چگونه تبلیغ می کند؟ بنابراین باید بدانید که چه چیزی باعث می شود کسب و کار شما بهتر باشد و بهتر دیده شود.

می‌توانید از هشتگ‌های اینستاگرام برای تحقیق در مورد حساب‌های رقبا، پست‌های برتر و هشتگ‌های پرکاربرد آن‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال، فرض کنید شما یک فریلنسر طراحی گرافیک هستید و قصد دارید تجارت خود را توسعه دهید. شما می‌توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و به نوار جستجو بروید و رقبای خود را جستجو کنید و هشتگ‌های پرکاربرد و محبوب در موضوع “طراحی گرافیکی” را کشف کنید. در بیشترین جستجوی هشتگ‌ها، در زیر دسته «برترین ها»، فهرستی از تمام هشتگ‌ها، حساب‌ها، کاربران و مکان‌ها وجود دارد. برای جستجوی ویژه هشتگ‌های طراحی گرافیکی، کافی است روی دسته «برچسب‌ها» کلیک کنید و آن لیست را مشاهده کنید.

یادگیری این اطلاعات در خصوص بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند که پست(های) رقیب خود را بسنجید و به شما این امکان را می‌دهد که چه چیزی برای بازاریابی رسانه های اجتماعی شما بهتر است و چه چیزی مفید نیست. علاوه بر این، هشتگ‌ها دائما در حال تغییر و تحول هستند. چیزی که هشتگ محبوب امروز بود، ممکن است فردا منسوخ شود. همراهی با اخبار فعلی و هشتگ‌های پرطرفدار باعث می‌شود برند شما معتبر و قابل اعتماد به نظر برسد.

ترند شدن به وسیله هشتگ گذاری

پیشنهاد مطالعه : با 12 روش افزایش لایک واقعی اینستاگرام آشنا شوید

نام تجاری و دیده شدن

اگرچه اینها از نظر فنی دلایل مختلفی هستند، اما ما آنها را با هم گروه بندی کردیم زیرا بیشتر استدلال‌ها دست به دست هم می‌دهند. هشتگ سازی باعث ایجاد دید خوب و موفقیت برندسازی شما را افزایش می‌دهد. برندسازی و دیده شدن اساسا موثرترین استفاده از هشتگ‌ها در اینستاگرام است. اگر شما دارای یک کسب و کار جدید هستید، می‌توانید از هشتگ‌ها برای گسترش مخاطبان خود و افزایش آگاهی مردم از برندتان استفاده کنید. هنگامی که کاربران برند شما را جستجو می‌کنند، هشتگ‌های مرتبطی را که استفاده می‌کنید مشاهده می کنند. یا زمانی که هشتگ‌های خاصی را جستجو می‌کنند، پست‌های برند شما را در نتایج می‌بینند. این معمولا منجر به جذب فالوورهای جدید و مشتریان بالقوه می‌شود. شما می‌توانید هشتگ خود را برای محصول، خدمات یا رویدادی که تبلیغ می‌کنید، ایجاد کنید.

می‌توانید فالوورها و مشتریان خود را تشویق کنید که هنگام خرید/ استفاده از محصول یا خدمات یا زمانی که در رویدادی که شما میزبان آن هستید از هشتگ استفاده کنند. ایجاد هشتگ خود (یا انتخاب یک هشتگ با استفاده کم) به شما این شانس را می‌دهد که با برند خود بر آن هشتگ تسلط داشته باشید. گنجاندن مداوم آن هشتگ در پست‌های خود نه تنها به افزایش دید شما کمک می‌کند بلکه به کاربران کمک می‌کند تا تجارت شما را با آن هشتگ مرتبط کنند و برند شما را بیشتر تثبیت کنند.

پخش شدن در دنیا بوسیله هشتگ گذاری

ارتقاء قابل توجه

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که هشتگ‌ها چنین شهرتی در رسانه‌های اجتماعی به دست آورده‌اند، توانایی آن‌ها در کمک به بازاریابان و کسب‌ و کارها در ایجاد کمپین‌های هدفمند است. به گفته Tweetangels ، «وقتی صحبت از تبلیغ به میان می‌آید، هشتگ‌ها را به عنوان روش دهان به دهان در نظر بگیرید». به عبارت دیگر، هنگامی که شما در مورد یک تبلیغ پست می‌کنید، فالوورهای شما از همان هشتگ استفاده می‌کنند، سپس فالوورهای آنها از آن استفاده می‌کنند.

پیشنهاد ویژه : خرید ویو پست اینستاگرام از سایت کافه مجازی

هشتگ‌ها دید بسیار خوبی برای یک کمپین ایجاد کرده و به شما کمک می‌کنند با استفاده از هشتگ‌های مرتبطی که می‌دانید مخاطبان شما از قبل دنبال می‌کنند، به هدف خود برسید. هنگامی که برای تبلیغ یک رویداد استفاده می‌شود، هشتگ نه تنها شما را با فالوورهای خود، بلکه فالوورهای شما را با یکدیگر مرتبط می‌کند. کششی که یک هشتگ می‌تواند قبل، در طول و بعد از یک رویداد ایجاد کند، قابل توجه است.

جمع بندی 

هشتک گذاری اهمیت زیادی در ارتقا کسب و کار افراد دارد. به همین دلیل بهترین روش‌های هشتگ گذاری در اینستاگرام را نیز، باید آموزش ببینید. دسته بندی مطلب در اکانت معین شده، تسهیل در یافتن مطالبی که به دنبال آن هستید، افزایش قدرت تحلیل اینستاگرام در تشخیص محتوای افراد و منتقل کردن تمام احساسات مطلب انتشار یافته از مزیت‌های وجود هشتک گذاری است. ما در کافه مجازی علاوه بر این که به گسترش و رشد کسب و کار شما کمک می کنیم می توانید از خدمات ما مانند خرید فالور اینستاگرام ارزان  نیز استفاده کنید.

سوالات متداول

به طور معمول در هر پست باید از چند هشتگ استفاده کنیم ؟

  • به طور میانگین بهتر است که خیلی از هشتگ در اینستاگرام استفاده نکنید بهتر است که در هر پست از 10 تا 15 هشتگ استفاده کنید

باید از هشتگ های مرتبط با پست خودمان استفاده کنیم ؟

  • بهتر است که از هشتگ های مرتبط استفاده کرد اما استفاده از چند هشتگ غیر مرتبط هم خیلی اشکالی ندارد

کافه مجازی

منبع : hubspot

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای