امروزه استفاده از اینستاگرام به میزان زیادی رایج شده است و هر روز نیز بر تعداد کاربران این شبکه اجتماعی افزوده می‌شود. همین امر سبب شده که بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام در دنیا و به خصوص در ایران به یک شغل بسیار پردرآمد و پولساز تبدیل شود.

اهمیت بلاگر بودن در شبکه‌های اجتماعی

بهترین پلتفرم برای بلاگری تا به امروز، شبکه اجتماعی اینستاگرام بوده است. چرا که کاربران زیادی به آن دسترسی دارند و روزانه میلیون‌ها کاربر در این شبکه حضور دارند. شاید بارها از خود پرسیده باشید که آیا می‌توانم از طریق اینستاگرام به درآمد برسم؟ آیا می‌توانم با سرمایه اندک برای راه اندازی یک بیزنس پردرآمد در اینستاگرام اقدام کنم؟  

خرید شیر پست اینستاگرام

شغل بلاگری پس از رشد شبکه های اجتماعی، رونق زیادی یافت و تعداد زیادی از افراد توانستند از طریق این بستر به درآمدهای بالایی برسند. بلاگرها افرادی هستند که به تولید محتوا در زمینه های مختلف می پردازند. به عنوان مثال یک بلاگر از طریق تهیه عکس یا ارائه مطالب علمی و آموزشی به صورت متن و انتشار آن در صفحه اینستاگرام فعالیت می کند.

استفاده از ولاگری در شبکه‌های اجتماعی

ولاگری نیز همانند بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام یکی از روش های تولید محتواست. ولاگرها با تهیه و انتشار محتوای ویدئویی فعالیت می کنند. اکنون سوال مهمی که پیش می آید، این است که چه پیجی بزنیم که از طریق آن درآمدزایی بیشتری داشته باشیم؟ ایجاد چه نوع پیجی با چه محتوایی می تواند مخاطبین زیادی را جذب کند؟

در این مطلب از «کافه مجازی» قصد داریم به بررسی این موضوع و یافتن پاسخی برای این سوالات بپردازیم. اگر شما هم به تولید محتوا در اینستاگرام و شغل بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام علاقه مند هستید، لطفاً در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

نکاتی که باید یک بلاگر یا ولاگر بداند!

اهمیت بلاگر بودن

  • بیشترین درآمد بلاگرها از طریق تبلیغات است. یکی از رموز موفقیت در این زمینه، توانایی جذب فالوور زیاد است. داشتن تعامل با مخاطبان و دریافت بازخورد مثبت از آن‌ها، هم به موفقیت شما کمک می‌کند و هم موجب حفظ مخاطبین و جذب فالوورها بیشتر می شود.
  • رمز موفقیت یک پیج و رشد بالای آن، تاسیس یک پیج همراستا با تخصص، مهارت و تجربه شماست. در این صورت، می‌توانید مخاطبین همفکر و دارای علایق شخصی شبیه به خودتان را پیدا کرده و به تعامل با آن‌ها بپردازید.  
  • بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام مهارتی است که به خلاقیت و برقراری ارتباط فعال دوجانبه با فالوورها بستگی دارد. شما می توانید در صورت کسب اعتماد مخاطبان، با معرفی محصولات یا خدمات خود بازخورد مثبت و درآمد بالایی را به دست آورید.
  • یک پیج موفق، پیجی است که پتانسیل حفظ مخاطبین قدیمی و جذب مخاطبین جدید را داشته باشد. معمولاً پیج‌های با محتوای آموزشی، آرایش و زیبایی، موزیک، سلامتی و تناسب اندام، تربیت کودک، مد، زیبایی و … مخاطبین زیادی را به خود جذب می‌کنند. در ادامه به معرفی برخی از این دست پیج‌های اینستاگرامی پرداخته می‌شود.

معرفی پیج‌های متنوع بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام

در دنیا میلیون‌ها نفر به فعالیت در اینستاگرام و کسب درآمد از طریق این شبکه اجتماعی مشغول هستند. کشور ما نیز از این امر مستثنی نیست و تعداد زیادی از افراد عادی و معروف، دارای صفحه در اینستاگرامی هستند و به فعالیت در آن می پردازند. اگر فکر می‌کنید که استعداد فعالیت در اینستاگرام را دارید، این فرصت را از دست ندهید و شانس خود را امتحان کنید. در ابتدا و قبل از هر چیز باید بدانید که مهارت و استعداد شما در چه زمینه‌ای است و در همان زمینه به فعالیت بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام بپردازید. 

پیج‌های متنوع بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام

پیج‌های طنز، کاریکاتور و ساخت نمایش‌های کوتاه طنز

این روزها بیشتر افراد، برای گذراندن اوقات فراغت و رفع خستگی روزانه به سراغ شبکه‌های اجتماعی از قبیل اینستاگرام می‌روند. بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام و پیج‌های با محتوای طنز و سرگرمی می توانند درآمد بالایی را برای صاحبان آن پیج ایجاد کند. معمولاً افراد فعال در زمینه طنز، یا با خلاقیت ذاتی به تولید محتواهای طنز می‌پردازند یا در برخی موارد، از کلیپ‌ها یا ویدئوهای خارجی به عنوان محتوا استفاده می‌کنند.  

بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام با محتوای روزمرگی

شاید بیشترین تعداد پیج‌هایی که این روزها با آن برخورد می‌کنیم، پیج‌هایی با محتوای روزمرگی باشد. زمینه روزمرگی نیز یکی از زمینه‌های پر مخاطب و جذاب برای فالوورها است. برای بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام در این گونه صفحات، صاحبان این پیج‌ها اقدام به قرار دادن استوری و پست‌های مرتبط با زندگی روزانه و کار و فعالیت عادی خود می‌کنند و از این طریق با مخاطبین خود ارتباط برقرار کرده و با گرفتن تبلیغات درآمدزایی می‌کنند. این نوع پیج‌ها هم از جمله پیج‌هایی هستند که با آن‌ها می‌توانید به درآمد بالایی برسید.

بیشتر بخوانید : درآمد از ویو اینستاگرام

کسب درآمد در اینستاگرام با پیج شاپینگ یا فروشگاهی

پیج‌های فروش یا شاپینگ نیز یکی از مهم‌ترین پیج‌های با قابلیت درآمدزایی بالا هستند. شما می‌توانید با تاسیس چنین پیج‌هایی، بدون پرداخت هزینه برای اجاره مغازه یا حضور فیزیکی در فروشگاه، به معرفی و تبلیغ محصولات و فروش خود بپردازید. برای بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام در پیج‌های فروشگاهی، رعایت برخی پارامترها از قبیل صادق بودن، معرفی واقع گرایانه خدمات و محصولات، پاسخگویی سریع و به موقع، بسته بندی مناسب، کیفیت بالای محصولات و خدمات، برخورد مناسب با فالوورها و … موجب تداوم حضور مخاطبین در پیج و جذب افراد جدید می‌شود.

کسب درآمد در اینستاگرام با پیج شاپینگ یا فروشگاهی

بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام با پیج‌های ارائه مشاوره

یکی دیگر از صفحات اجتماعی پر درآمد و پولساز، پیج های ارائه مشاوره هستند. شما می‌توانید در صورت داشتن تجربه یا تخصص در زمینه‌های مختلف، در اینگونه صفحات به فعالیت بپردازید و مخاطبین زیادی را جذب کنید. می‌توانید در اینگونه پیج‌ها با برقراری تعامل با مخاطبین و استفاده از ابزارهایی از قبیل نظرسنجی و … به جذب فالوورهای جدید بپردازید. وقتی مخاطب بداند که حضور در پیج شما، موجب افزایش آگاهی و پاسخگویی به سوالاتش می‌شود، در صفحه شما می‌ماند و آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کند.

نکته مهم و قابل توجه در اینگونه پیج‌ها، داشتن تخصص و تجربه و ارائه مشاوره‌های واقع گرایانه به مخاطبین است. هر چه مشاوره‌های شما از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، تعداد مخاطبین پیج شما نیز بیشتر خواهد شد. به همین ترتیب، با افزایش تعداد فالوورها می‌توانید تبلیغات بیشتری بگیرید و درآمد خود را روز به روز بیشتر کنید.

سخن پایانی

در صورتی که قصد دارید برای بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام، پیجی را ایجاد کنید و نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر در این زمینه دارید، می توانید با همکاران باتجربه ما در «کافه مجازی» تماس حاصل کنید. ما برای هرچه بیشتر دیده شدن و موفقیت بیشتر در پیج اینستاگرامی به شما کمک می کنیم. سایت کافه مجازی، با پشتیبانی آنی 24 ساعته در هفت روز هفته و ضمانت اجرای کار و داشتن نماد اعتماد آماده ارائه انواع خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد. لطفاً در صورت نیاز به دریافت خدمات مختلف از جمله افزایش ویو و لایک از مخاطبین ایرانی، دریافت مشاوره، افزایش فالوور ایرانی و سایر خدمات با ما در تماس باشید.

سوالات متداول 

  • افزایش درآمد از پیج اینستاگرام به چه صورت است؟

کسب و کار را از طریق تبلیغات اینستاگرامی می توان به نمایش گذاشته، لینک سایت را از طریق بیو یا استوری به اشتراک گذاشته تا ترافیک سایت بیشتری دریافت کرد. می توان به آسانی با مخاطبان خود ارتباط گرفت و از علایق آن ها آگاهی پیدا کرد. اینفلوئنسر ها و همچنین کسب و کار ها از اینستاگرام، برای افزایش درآمد از پیج اینستاگرام و ارتباط با مخاطبان خود استفاده می کنند.

  • چگونه با استوری و پست برای بلاگری درآمد بیشتری را از اینستاگرام داشته باشیم؟

با استفاده از پست و استوری در اینستاگرام می توان کاربران بیشتری را به صفحه خود جذب کرد و از این طریق فروش خود را افزایش داد. بنابراین می توان گفته که با این روش کسب سود و درآمد برای اینستاگرام افزایش می یابد.