پست هایمان چگونه به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند؟

اکسپلور اینستاگرام

اگر امید به ایجاد یک دنبال کننده قوی در اینستاگرام دارید، باید مطمئن شوید که پست‎های شما قابل مشاهده هستند. یکی از بهترین راه‌ها برای یافتن مخاطب جدید برای پست‌هایتان، ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام است. اما شما نمی‎توانید با انتخاب خود این کار را انجام دهید. تنها بخشی از پست‎ها در این صفحه نشان داده می‌شوند. اما آنقدرها هم که به نظر می‎رسد دلهره آور نیست. اگر از پیشنهادات زیر پیروی کنید، اینستاگرام، پست‌های شما را تشخیص می‌دهد و آن‌ها را به اندازه کافی برای اشتراک‌گذاری در صفحه در نظر می‌گیرد. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با آن لازم است ادامه مطلب را بررسی کنید. در ضمن میتوانید برای آشنایی بیشتر مقاله کافه مجای درباره وایرال شدن در اینستاگرام را نیز مطالعه کنید.

گشتن در اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام

صفحه اکسپلور اینستاگرام برای افرادی است که به دنبال جذب مخاطب هستند. فرقی نمی‌کند یک برند تأثیرگذار باشید یا فقط یک فرد معمولی که در حال رشد تجارت خود از طریق اینستاگرام است، هر دوی این افراد به دنبال مخاطبان گسترده‌تری هستند. لذا می‌توانید حضور در صفحه اینستاگرام را اوج موفقیت خود در نظر بگیرید. اینستاگرام قصد دارد مواردی را که در صفحه کاوش اینستاگرام درج می‎کند نیز به روز کند. اخیراً چند تغییر در صفحه ایجاد کرده است، از جمله:

این صفحه در حال حاضر استوری‎های اینستاگرام و همچنین پست‎های فید اینستاگرام را توصیه می‎کند، این شامل کانال‌هایی می‌شود که کاربران شما می‌توانند محتوایی را در مورد موضوعاتی که احتمالاً مورد علاقه آنها است را جستجو کنند. یکی از کانال‌های پیشنهادی، کانال فروشگاهی است که برندهایی را که دنبال می‌کنید به همراه پیشنهادات دیگران که ممکن است مورد علاقه شما باشد را برجسته می‌کند.

صفحه اینستاگرام

 • محرک‎هایی که در صفحه کاوش اینستاگرام تأثیر می‎گذارد:

از آنجایی که اکسپلور در اینستاگرام های بقیه افراد  متفاوت است، لیست زیر فقط یک راهنمای کلی است.

لایک و فالو اینستاگرام

ظاهراً این مهم‎ترین محرک الگوریتم است. این الگوریتم سعی می‌کند پست‌هایی را برای شما در معرض نمایش قرار دهد که مشابه سایر مواردی است که دنبال کرده‌اید و لایک کرده‌اید. بنابراین، برای مثال، اگر کسی همیشه پست‌های مرتبط با مد را دوست داشته باشد و به اشتراک بگذارد، بیشتر با این پست‎ها رو به رو می شود و در نهایت به افزایش لایک واقعی اینستاگرام منجر می شود.

کسی که در اینستاگرام در اکسپلور است

مخاطب خود را بشناسید!

به یاد داشته باشید که صفحه کاوش اینستاگرام یک صفحه بسیار هدفمند است. اینستاگرام معتقد است که محتوایی را پیدا کرده است که برای هر فردی مناسب‎تر است. بنابراین، شما باید محتوایی ایجاد کنید که مناسب مخاطب مورد نظر شما باشد. باید با افرادی که می‎خواهید به آنها توجه کنید مرتبط باشد. اگر روحیاتتان مانند مخاطبان خودتان است، می‎توانید انواع مطالبی که در صفحه کاوش شما ظاهر می‎شود را پست کنید. شما باید ویدیوهایی بسازید که آن مخاطب را مورد توجه قرار دهد.

پستهای اینستاگرام خود را در بهترین زمان ایجاد کنید!

اگر می‌خواهید مخاطب پست‌های اینستاگرام خود را به حداکثر برسانید، در زمانی که بیشتر مخاطبان هدف شما آنلاین هستند و اکانت‌های اینستاگرام خود را چک می‌کنند، پست بگذارید. این منطقی است، چرا که مردم فقط برای دیدن پست‎های پربازدید درگیر می‎شوند. اگر اینستاگرام، متوجه شود که تعامل شما با یک پست بیشتر از حد معمول است، احتمالاً محتوای شما را شایسته اضافه کردن به صفحه اکسپلور اینستاگرام می‌داند. شما باید تعیین کنید که مخاطبان شما چه زمانی وقت خود را به صورت آنلاین می‎گذرانند و پست‎های خود را در بهترین زمان برای آنها ارسال کنید.

مزایای رفتن به اکسپلور اینستاگرام

اگر بخواهیم مهم‌ترین مزایای رفتن به اکسپلور اینستاگرام را بررسی کنیم به شرح زیر است:

 • افزایش تعداد افراد دنبال کننده: به طور معمول زمانی که محتوای خود را وارد این صفحه می‎کنید، به مرور زمان تعداد بازدیدکنندگان شما افزایش می‏یابد.
 • افزایش تعامل با کاربران: در حقیقت، اینستاگرام فضایی برای برقراری ارتباط و تعامل با افراد مختلف است. لذا در اینجا هنگامی که محتوای خود را با افراد مختلف در میان می‎گذارید باعث می‎شود ارتباطی موثر و سودمند با آن‎ها برقرار کنید.
 • افزایش سطح برند شما: اگر خواهان معرفی برند و تجارت خود به اطرافیان‎تان هستید، لازم است محتوایی موثر و مناسب را در این صفحه به نمایش بگذارید، چرا که این امر باعث می‎شود به مرور زمان جایگاه شغلی شما بهبود یابد و بازدیدکنندگان زیادی را جذب کنید.
 • افزایش میزان فروش: در راستای برندسازی خود و شناساندن خود به دیگران، افراد از کالا و خدمات شما استفاده می‏کنند و این امر میزان فروش شما را بهبود می‎بخشد.

معیار اینستاگرام برای اکسپلور رفتن

در بررسی معیارهای مهم اکسپلور اینستاگرام برای ورود به صفحه اکسپلور باید بدانید که شما باید بین ایجاد یک تبلیغ آشکار و یک ویدیوی کوتاه که مزایای محصول شما را تبلیغ می‎کند، تعادل ایجاد کنید. به عنوان مثال، می‎توانید یک ویدیوی کوتاه بسازید که نشان دهد مردم چگونه از محصول شما استفاده می‎کنند. شاید بتوانید یک آموزش ارائه دهید که برخی از جنبه‎های محصول در حال استفاده را نشان دهد. سازندگان اینستاگرام ویدیوهای کوتاه زیادی ساخته‎اند که یک محصول و ویژگی‎های آن را بدون فروش به نمایش می‎گذارد. اینفلوئنسرها به ویژه در ایجاد این نوع پست، خوب عمل می‎کنند. آنها می‎دانند که برای برانگیختن علاقه فالوورها چه چیزی لازم است. اگر به اندازه کافی در این کار علاقه داشته باشید، اینستاگرام احتمالاً با افزودن آن به صفحه اکسپلور اینستاگرام برای افراد مرتبط، مخاطبان را افزایش می‎دهد.

لایو اینستاگرام را مورد توجه قرار دهید!

ویدیوی زنده اکنون بسیار مهم است. تعداد کمی از برندها این موضوع را تشخیص داده‎اند و چهره‎هایی را معرفی کرده‎اند که به طور منظم جلسات ویدیویی زنده را در اینستاگرام اجرا می‎کنند. ویدیوهای زنده بخش مخصوص به خود را در کاوش اینستاگرام دارند.

ای جی تی وی در اینستاگرام

ویدیوهای IGTV ایجاد کنید.

ویدئو به سرعت در حال محبوب شدن است. IGTV هنوز به اندازه YouTube نیست، اما محبوبیت آن در حال افزایش است. و البته IGTV بخش اختصاصی خود را در صفحه اکسپلور اینستاگرام دارد. این می‌تواند مکانی عالی برای آپلود ویدیوهای طولانی‌تر و دقیق‌تر باشد که در غیر این صورت نمی‌توان آن‌ها را در فید معمولی‌تان گنجاند.

محتوای ثابت را به عنوان محتوای ویدیویی تغییر دهید.

محتوای ویدیویی به سرعت در صفحه کاوش اینستاگرام اهمیت پیدا می‎کند. اضافه شدن بخش‎های اختصاص داده شده به IGTV و استوری بیش از هر زمان دیگری بر این موضوع تاکید کرده است. با این حال، ایجاد ویدیو می‎تواند یک فرآیند زمان بر و دشوار باشد. بنابراین، می‌توانید با تغییر کاربری برخی از محتوای موجود خود به عنوان ویدیو، کار را آسان‌تر کنید. به عنوان مثال، می‌توانید یک تصویر ثابت را به یک GIF متحرک تبدیل کنید یا یک سری از تصاویر ثابت را به یک نمایش اسلاید تبدیل کنید. می‌توانید کلیپ‌های ویدیویی کوتاهی را در داستانی که قبلاً استفاده شده بود قرار دهید.

چگونه به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنیم؟

یکی از تغییرات اخیر در اکسپلور اینستاگرام بخشی است که به خرید اختصاص داده شده است. در حالت ایده‌آل، دوست دارید محصولات شما در این بخش ظاهر شوند. برای اینکه این اتفاق بیفتد، ابتدا باید پست‌ها و داستان‌های مرتبط را با برچسب‌های محصول قابل خرید تگ کنید.

سایر برندهای مرتبط را تگ کنید!

اگر با برندهای دیگر کار می‎کنید، باید شروع به تگ کردن آنها در پست‎های اینستاگرام خود کنید. اینستاگرام با مشاهده الگوی تگ ثابت متوجه می‎شود که یک رابطه بین این موارد وجود دارد. به عنوان مثال، اگر برند خاصی را در اختیار دارید، حتماً آن برند را در پست‌های خود تگ کنید. اگر می‎توانید، از تامین کنندگان خود بخواهید که شما را در پست‎های خود تگ کنند. اگر ارتباط به اندازه کافی قوی باشد، اینستاگرام احتمالاً شروع به نمایش پست‎های شما به دنبال کنندگان دیگر می کند و بالعکس.

از هشتگ های هوشمندانه استفاده کنید!

هشتگ‎ها ممکن است در توییتر شروع شده باشند، اما مسلماً امروزه در اینستاگرام اهمیت بیشتری دارند. وقتی از هشتگ‎ها استفاده می‎کنید، این شانس را دارید که محتوای خود را به یک مخاطب کاملاً جدید در اکسپلور اینستاگرام نشان دهید.

اگر خواهان این هستید که به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1.در حقیقت این صفحه پست‎های مختلفی را برای شما به نمایش می‎گذارد، لذا برای دسترسی به آن لازم است اینستاگرام خود را باز کنید. در پایین صفحه چندین گزینه را می‎بینید. گزینه‎ای که شبیه به شکل ذره‎بین است همان اکسپلور اینستاگرام است.

 1. انتخاب محتوا در این صفحه به عوامل متعددی بستگی دارد که به شرح زیر است:

– نمایش محتواها بر اساس پست‎هایی که کاربر از آن بازدید کرده است

– نمایش محتواهایی که تعداد زیادی از کاربران را به خود جذب کرده است.

نتیجه گیری

اکسپلور اینستاگرام یک موضوع جذاب بود که در این مقاله به آن پرداخته شد. در حال حاضر تعداد بازدیدکنندگان اینستاگرام بسیار بالا است و افراد زیادی ساعت ها  وقت خود را برای به نمایش گذاشتن پست‎های خود می‎گذارند. در این راستا شناخت مخاطبان و سلیقه آنان برای بهبود برند و تجارت شما امری ضروری است. بعد از اینکه مخاطبان خود را شناختید، حالا نوبت این است که علاقه مندی آن‎ها را هم شناسایی کنید. این امر به شدت در افزایش بازدیدکنندگان از صفحه شما بسیار اهمیت دارد. سعی کنید از هشتگ برای برای بررسی محتواهای خود استفاده کنید. راهنمایی و مشاوره با افراد خبره در این حوزه بسیار حائز اهمیت است. آن‎ها شما را تشویق می‎کنند در این فرایند به درستی گام بردارید و ترفندهای مختلفی را به شما ارائه می‎دهند که میزان بازدید صفحه خود را افزایش دهید و برند خود را به هم معرفی کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
  سایت کافه مجازی با مدیریت سیدکریم حسینی از سال ۱۳۹۷ در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام طراحی و راه اندازی شده و با افتخار اکنون یکی بهترین سایت ها در این زمینه میباشد.

  پست مرتبط

  2 نظر

  • مصطفی 9 شهریور 1401

   بسیار عالی

   • karim hosseini 10 شهریور 1401

    مصطفی عزیز
    ممنون که نظرت با ما در میان گذاشتی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  واتساپ
  تلگرام
  ایمیل
  باز کردن بستن
  سوالی دارید؟ بپرسید