فرقی نمی‌ کند چه سن و سالی دارید یا در چه زمینه‌ ای کار می‌کنید، چه محصولی می ‌فروشید و چه خدماتی ارائه می‌ دهید، سبک زندگی معرفی می‌ کنید یا به آموزش موضوعی خاص می‌پردازید. اینستاگرام به ‌عنوان پلتفرمی پیشرو و موفق، بسترهای لازم را برای پیشرفت در اختیارتان می‌ گذارد. اگر به ‌تازگی حساب تجاری در اینستاگرام ایجاد کرده اید و می خواهید اولین پست اینستاگرام در پیج کاری خود را منتشر کنید، تبریک می گوییم؛ این نوشته ویژه شما است. همچنین برای خرید فالوور اینستاگرام می توانید از طریق کافه مجازی اقدام کنید.

 

اهمیت اولین پست پیج کاری

همواره، نگاه اول و آغاز راه، مهم است. دنبال کنندگان شما می خواهند تصمیم بگیرند که در این صفحه بمانند یا آن را از فهرست دنبال شوندگان خود حذف کنند. همان طور که افراد در اولین برخورد و آشنایی به اولین نکته ای که توجه می کنند، ظاهر و لباس دیگران است، اولین پست اینستاگرام در پیج کاری هم نقش لباس را بر عهده دارد و اهمیت و تاثیر بالایی بر مخاطب می گذارد. پس پیش از آغاز هر کاری، برای شروع پست گذاری در صفحه به ابعاد آن فکر کنید تا شناسه ای ارزشمند و جذاب برای مشتریان آینده نشان دهید.

اهمیت اولین پست پیج کاری

شما می توانید مقاله تکنیک های استوری تلینگ در اینستاگرام را مطالعه کنید.

 

9 ایده خلاقانه برای اولین پست پیج کاری

این جا با هم هستیم تا تجربه موفق و دلچسبی برای آغاز کار صفحه کاری شما رقم بزنیم. پس شکیبا باشید تا 9 ایده را بشناسیم و نگرانی برای اولین پست اینستاگرام در پیج کاری نداشته باشید. صبر کنید! پیش از آن باید چند نکته را بررسی کنید. مواردی که پیش از انتشار پست اول باید به آن ها توجه کنید، عبارت اند از:

  • یادتان نرود در گام نخست، صفحه تجاری ایجاد کرده باشید. اگر صفحه شما شخصی است، با مراجعه به تنظیمات آن و رفتن به بخش مربوطه، حساب خود را به Business account تغییر دهید.
  • میزان دسترسی مخاطبان به صفحه خود را بررسی کنید و امکانات و دسترسی های ضروری را برای آن ها فراهم سازید.
  • راه های ارتباطی بازدید کنندگان با خودتان را پیش بینی و در صفحه اعلام کنید. معرفی ایمیل، شماره های ارتباطی در واتساپ، تلگرام، فیس بوک، توییتر و… بسیار کمک کننده است.
  • اگر در زمینه موضوع صفحه در دیگر پلتفرم ها هم فعالیت می کنید، حتما لینک آن را در بخش بیو قرار دهید.
  • اگر کسب و کار شما، لوگو یا آرم معینی دارد، حتما آن را در صفحه بگذارید. بهترین قسمت، عکس پروفایل شماست. اگر برندی ندارید، عکس مناسب، رسمی و واضح خودتان را استفاده کنید.
  • معرفی خودتان را جدی بگیرید. حق مخاطب یا مشتری است که شما را بشناسد. با اعلام نام واقعی، تخصص و کمک یا خدمتی که در صفحه تان به آن ها ارائه خواهید داد، اعتمادشان را به دست آورید.

پس از رعایت نکات فوق به ایده هایی می پردازیم که به شما برای قراردادن اولین پست اینستاگرام در پیج کاری کمک خواهند کرد.

ایده خلاقانه برای اولین پست پیج کاری

ایده اول اولین پست اینستاگرام در پیج کاری | معرفی کسب ‌و‌ کارتان

به بازدیدکنندگان بگویید برتری شما نسبت به رقبایتان چیست. امتیازات و محاسن کارتان را بیان کنید و آن ها را برجسته نشان دهید. از عکس های موثر و واقعی کمک بگیرید. تاثیرات و نتایج زمینه کار خود را در قالب جملات کوتاه، رسا و ساده آشکار سازید. آغاز پرقدرت، اما خالی از خیال پردازی و آرمان گرایی های غیرواقع بینانه، مهم ترین کار خواهد بود.

 

ايده دوم اولین پست اینستاگرام | داستان کسب و کارتان

انسان ها داستان را دوست دارند و به شنیدن ماجرا و سرنوشت دیگران علاقه مندند. پس به آن ها از خودتان بگویید. از کجا شروع کردید؟ چرا در این مسیر گام نهادید؟ موانع‌ تان چه بود؟ واکنش ها، حمایت ها یا سنگ اندازی های دیگران چطور رخ داد؟ و… داستان را با صمیمیت روایت کنید تا دنبال کنندگان به دانستن ادامه آن رغبت پیدا کنند.

 

ایده سوم پست اینستاگرام در پیج | سرنخی از کسب و‌ کارتان بدهید

قبول داریم که در اولین پست نمی توان همه مسائل کاری را در میان گذاشت؛ بنابراین توصیه می کنیم سرنخ ها و اطلاعات جذاب کوتاه و مبهمی از زمینه کارتان در اولین پست اینستاگرام در پیج کاری بگذارید تا مخاطبان مجبور شوند، سرنخ را دنبال کنند.

 

ایده چهارم پست اینستاگرام | گفتن مشکل و ارائۀ راه‌حل

راه دیگر این است که انگشت اشاره را به سمت مشکلاتی نشانه بگیرید که افراد در زمینه کاری شما دارند. با بازگو کردن مشکلات خاص یا عمومی در موضوع مورد نظر، احساس آن ها را درگیر خواهید کرد و آمادگی خود را برای کمک به آن ها نشان می دهید. اگر این راه را انتخاب می کنید، کار به همین جا ختم نمی شود، بیان مشکل بدون راه حل، کاری است که همه آن را بلدند، مهم آن است که به مخاطبان و مشتریان، راه حلی ارائه دهید تا با کسب تجربه خوب و موفق از بازدید صفحه تان، دوباره به آن سر بزنند.

 

ایده پنجم پست اینستاگرام در پیج کاری | مزیت خود را بیان کنید

امتیازات ویژه و مزیت های کاری خودتان را برای دنبال کنندگان صفحه آشکار کنید و به آن ها بگویید که در صفحه کاری شما با امتیازات متفاوت و یگانه ای روبه رو هستند.

 

ایده ششم اولین پست اینستاگرام در پیج کاری | از شمارش معکوس کمک بگیرید

می توانید برای اولین پست اینستاگرام در پیج کاری از شیوه شمارش معکوس کمک بگیرید. برای این کار، یک عکس یا یکی از ویژگی های کارتان را انتخاب کنید و به صورت مبهم ارائه دهید. در پست بعدی یک مورد دیگر و همین طور ادامه دهید تا وقتی تمام مطالب مورد نظرتان در این موضوع کامل شود.

اولین پست

ایده هفتم برای اولین پست | انتشار تصاویر مرتبط با حوزه کاری

از اهمیت تصویر و به کار بردن عکس های باکیفیت غافل نشوید. لزومی ندارد حتما با کلمات حرف بزنید. انتشار عکس های مناسب و خوب که کار شما را به خوبی منعکس سازد، ایده بسیار خوبی برای شروع است.

 

ایده هشتم اولین پست | پشت صحنه

افراد همواره دوست دارند بدانند پشت دوربین ها و پرده ها چه می گذرد؟ گاهی این حاشیه از اصل هم برایشان جذاب تر است. پس با ارائه یک پشت صحنه جذاب از کارتان به این تشنگی پاسخی شیرین بدهید.

 

ایده نهم | پست مناسبتی

اگر انجام کارهای قبلی برایتان دشوار است، انتخاب زمان خاص یا یک مناسبت را برای انتشار اولین پست اینستاگرام در پیج کاری در نظر بگیرید و آن را بهانه آغاز کارتان قرار دهید.

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم که بهترین و خلاقانه ترین ایده ها را برای گذاشتن اولین پست اینستاگرام در پیج کاری به شما معرفی کنیم. شما می توانید برای خرید ویو اینستاگرام از طریق کافه مجازی اقدام کنید.

کافه مجازی

منبع:Hubspot

سوالات متداول

  • چرا اولین پست اینستاگرام در پیج کاری اهمیت دارد؟

انتشار اولین پست اینستاگرام در پیج اولین برخورد مخاطب با شماست و شما را به آن ها می شناساند. این پست تعیین خواهد کرد که آیا آن ها شما را دنبال کنند یا خیر.

  • منظور از سرنخ دادن در اولین پست اینستاگرام در پیج کاری چیست؟

شما می توانید با ارائه سرنخ در اولین پست اینستاگرام در پیج بازدیدکنندگان را با یک نکته یا تصویر مبهم درگیر کنید تا آن ها برای فهمیدن اصل موضوع، دوباره به صفحه شما سر بزنند.

  • آیا حتما باید در اولین پست اینستاگرام در پیج کاری از متن ها کمک بگیریم؟

خیر. می توان برای انتشار اولین پست اینستاگرام در پیج از عکس های زیبا و جذاب استفاده کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای