اینستاگرام درحال حاضر بزرگترین پلتفرم اجتماعی خارجی فعال در ایران است. محبوبیت و البته شهرت اینستاگرام باعث شده تا افراد زیادی برای افزایش درآمد و البته شهرت پا به این شبکه اجتماعی بگذارند. در این بین کار افراد تازه کار برای افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی بسیار سخت شده. اما جای نگرانی نیست چون این مشکل شما نیست و مشکلیست که باید اینستاگرام نگران آن باشد. البته حل این مشکل تا حد بسیار زیادی به شما نیز بستگی دارد. امروز در این پست قصد داریم تا شما را با ساده‌ترین راه افزایش فالوور در اینستاگرام به روش طبیعی آشنا کنیم. پس گار شما هم با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید تا انتها با کافه مجازی همراه باشید.

راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی

برخی از افراد بر این باورند که تنها راه بالا بردن پیج در اینستاگرام انجام تبلیغات سنگین و کارهای عجیب و غریب روی پیج است. اما این یک تفکر کاملا اشتباه است چون هنوز هم میتوان بدون انجام کارهای خارق العاده فالوور زیادی را در این پلتفرم به خودمان اختصاص دهیم. در زیر ما شما را با چند روش جذاب و کاربری آشنا کرده‌ایم. پس با ما همراه باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام

تولید محتوای منظم

تولید محتوای منظم اولین راه افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی است. شاید در ظاهر کار ساده‌ای به نظر بیاید اما در باطن کار بسیار سختی است. شما باید در گام اول برای خودتان یک تقویم محتوایی داشته باشید تا بدانید دقیقا در چه روزی چه پستی منتشر شود. در گام بعدی باید به تقویم متحد باشید. فراموش نکنید که احتمالا در ابتدای کار با دلسردی و کاهش اشتیاق رو به رو می‌شوید. اما نباید امیدتان را از دست بدهید. زمانی که محتوای منظمی تولید کنید، اینستاگرام نیز از شما بیشتر حمایت خواهد کرد و در نهایت پست‌های شما بیشتر دیده می‌شود.

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین ایده برای پست اینستاگرام در سال ۲۰۲۴

محتوای جذاب تولید کنید

تا اینجا متوجه شدیم که افزایش بازدید بهترین راه برای افزایش فالوور به روش طبیعی است. به همین دلیل شما باید ست به هرکاری بزنید تا بتوانید بازدید‌هایتان را افزایش دهید. یکی از کارهای بسیار مهم و البته کاربردی، تولید محتوای جذاب است. زمانی که شما محتوای جذابی تولید کنید، میتوانید لایک و کامنت بیشتری را برای پست‌هایتان جذب کنید. ضمن اینکه پست‌های جذاب باعث می‌شوند تا کاربران آنها را برای یکدیگر ارسال کنند ( اشتراک گذاری ). همین مسئله باعث می‌شود تا افراد بیشتری با پیجتان و محتوای موجود در آن آشنا شده و در صورت ایجاد علاقه پیج شما را دنبال کنند.

 

بهترین راه افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی با استفاده از کال تو اکشن

استفاده از Call To Action یا آبجکت‌های دعوت به اقدام  یکی دیگر از راه‌هایست که به شما در افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی کمک می‌کند. در بالا روش‌هایی را به شما عزیزان برای افزایش بازدید پست و ریلز در اینستاگرام آموزش دادیم. حال زمان آن فرا رسیده تا از این بازدید‌ها به شکلی هوشمندانه و صحیح نهایت استفاده را ببریم. شما میتوانید با استفاده از کال تو اکشن‌ها از بازدید‌های ورودی به پیجتان نهایت استفاده را ببرید. برای اینکار فقط کافیست تا از آبجکت‌های Call to Action در پست‌های خود استفاده کنید.

به عنوان مثال میتوانید در بخشی از ویدیو کاربران را به فالو کردن پیجتان دعوت کنید. این کار میتوند به شکل قرار دادن متن یا استفاده از صدای شما باشد. البته اگر میخواهید کال تو اکشن بهترین تاثیر را بر پیج شما بگذارد باید قوانین آن را نیز رعایت کنید. کال تو اکشن را میتوان بهترین راه برای افزایش فالوور در اینستاگرام در نظر گرفت. به شرط آنکه در زمان درستی از آن استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم تا ابتدا مقدار اطلاعات و ارزش را به کاربران خود هدیه کنید و سپس از آنها بخواهید تا پیج شما را دنبال کنند. از کال تو اکشن برای افزایش لایک کامنت نیز میتوان استفاده کرد.

افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی

خرید فالوور یکی از راه‌های کمکی برای افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی

هنگامی که صحبت از افزایش فالوور اینستاگرام به شکل طبیعی به میان می‌آید، برخی گمان می‌کنند که دیگر حتی هزار تومان هم نباید روی پیجشان هزینه کنند. در حالی که شما میتوانید تنها با خرید فالوور به میزان کم نیز، پیج خودتان را ارتقا دهید. این روش بسیار هوشمندانه عمل می‌کند. همانطور که می‌دانید تعداد فالوور یک مسئلبه بسیار مهم برای اعتبار پیج است. هرچه فالوورهای شما بیشتر باشد، پیجتان نیز از اعتبار بیشتری برخوردار است. در کنار اعتبار، فالوورهای زیاد باعث می‌شود تا اینستاگرام نیز از پیج شما به شکل ویژه‌ای حمایت کند.

ما قصد نداریم تمام زحمت افزایش فالوور اینستاگرام به روش طبیعی را بر گردن خرید فالوور بی اندازیم. ما فقط قصد داریم تا از این روش به عنوان یک راهکار کمکی برای رسیدن به اهدافمان استفاده کنیم. کافیست تا پس از تولید محتوای مناسب برای پیجتان، مقداری برای پیج فالوور خریداری کنید. سپس میتوانید نتیجه شگفت انگیز این سرمایه گذاری را با چشمان خود مشاهده کنید. البته در کنار خرید فالوور میتوانید از روش‌های دیگر مثل تبلیغ پیج نیز استفاده کنید. اما هیچکدام به اندازه روش خرید نمیتواند برای شما مفید باشد.

سخن پایانی

حدودا 12 سال است که از فعالیت اینستاگرام، این پلتفرم آمریکایی و محبوب در ایران می‌گذرد. در این مدت افراد زیاد با استفاده از این پلتفرم به ثروت و درآمد فوق العاده‌ای رسیده‌اند. افراد زیادی در اینستاگرام با هدف رسیدن به درآمدهای کلان کار خود را شروع کرده‌اند. اما یک مشکل بزرگ در سر آنها قرار  دارد. افزایش فالوور اینستاگرم به روش طبیعی این مشکل بزرگ است. ما امروز در این مقاله شما را با روش‌های افزایش فالوور در این پلتفرم به شکل طبیعی و بدون نیاز به پرداخت هزینه آشنا کردیم. امیدواریم تا این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید

خدمات اینستاگرام