همانطور که می دانید امروزه، استفاده از شبکه های مجازی اجتماعی به یک اپیدمی تبدیل شده است و افراد جوامع عصر نوین از این طریق با یکدیگر در ارتباط هستند. اینستاگرام یکی از پر کاربرد ترین نرم افزارهای اجتماعی است و در این نرم افزار، برای انتقال حالات روحی افراد، صورتک های متحرک و بدون صدایی تهیه شده است که در اصطلاح به آن ها گیف می گویند که ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام بسیار جذابیت دارد.

از آنجایی که کشور ما تحریم است، استفاده از اینستاگرام و ابزارهای آن، دردسر ها و مشکلات خود را دارد. همچنین به روز رسانی به موقع اپلیکیشن ها هم در استفاده مناسب از ابزارهای اینستاگرام بی تاثیر نیست. با توجه به جذابیت فراوان گیف ها و مشکلاتی که افراد در استفاده از آن دارند، مطلبی را تهیه کردیم که از طریق آن بتوانیم راه حل های مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

نحوه آپلود گیف در دایرکت اینستاگرام

امروزه، اینستاگرام یکی از محبوب ‌ترین اپلیکیشن های موجود در جهان به شمار می رود که همواره از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده و نظر افراد مختلف را به خود جلب کرده است. در جدیدترین به روز رسانی های اینستاگرام، قابلیت ارسال گیف در دایرکت وجود دارد و جالب است بدانید که آپلود گیف در دایرکت اینستاگرام همواره یکی از دغدغه های کاربران این اپلیکیشن بوده است.

نحوه آپلود گیف در دایرکت اینستاگرام

گیف در واقع تصاویر متحرک می باشد که می تواند جذابیت چت های دایرکت اینستاگرام را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. بهتر است بدانید که برای انتقال هر چه بهتر احساسات می توان از گیف ها استفاده کرد و با استفاده از آن ها احساسات را بهتر و بیشتر انتقال داد. برای انجام این کار پس از بروزرسانی اینستاگرام و تغییر آی پی های مربوط به کشور ایران می توان به راحتی تمامی انواع گیف های موجود در اینستاگرام را ارسال کرده و از این قابلیت اینستاگرام نهایت بهره را برد.

نحوه فرستادن گیف در دایرکت اینستاگرام

در ادامه قصد داریم نحوه فرستادن گیف در دایرکت اینستاگرام را توضیح دهیم. همان طور که می دانید برای انجام این کار در وهله اول، باید وارد قسمت home شد. پس از ورود به بخش home بر روی علامت پیکان کلیک کرده و وارد قسمت دایرکت شوید و سپس می توانید با انتخاب اکانت های مورد نظر به صورت خصوصی وارد دایرکت شده و به آن ها پیام دهید.

در قسمت پایین صفحه، یک تصویر به صورت شکلک وجود دارد و برای انتخاب می توانید بر روی این صورتک کلیک کنید. در گام بعدی پس از کلیک می توانید بر روی قسمت گیف کلیک کنید و سپس گیف مورد نظر خود را انتخاب کرده و ارسال نمایید.

نحوه فرستادن گیف در دایرکت اینستاگرام

در صورتی که گیف مورد نظر خود را پیدا نکردید می توانید به قسمت سرچ گیف مراجعه کرده و گیف مورد نظر خود را به راحتی جستجو کرده و آن را پیدا کنید. با این کار، شما می توانید گیف های مد نظر خود را برای افراد مختلف و یا حتی گروه های اینستاگرام ارسال کرده و احساسات خود را بهتر و بیشتر نشان دهید.

بررسی علت های باز نشدن گیف در دایرکت اینستاگرام

  • برخی از کاربران، گاهی برای ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام با یکسری مشکلات مواجه می شوند که در ادامه به بررسی علت مشکل می پردازیم. تمامی گیف های اینستاگرام از یک سایت تحت عنوان Giphy آپلود می شوند و بهتر است بدانید که این سایت IP کاربران ایرانی را تحریم کرده و به همین علت، کاربران ایرانی با IP کشور ایران نمی توانند از امکان ارسال گیف بهره مند شوند.
  • افراد مختلف می توانند برای رفع این مشکل IP اینترنت خود را از طریق فیلتر شکن تغییر داده و سپس به اینستاگرام وارد شوند و همان طور که آگاه هستید از این طریق می توان مانند کشورهای دیگر از امکانات سایت Giphy استفاده کرد. گاهی نیز باز نشدن گیف در دایرکت اینستاگرام می تواند ناشی از علت های دیگری باشد که از جمله مهمترین این علت ها می توان به، به روز نبودن اپلیکیشن اینستاگرام اشاره کرد.
  • در صورتی که با تغییر آی پی موفق به باز کردن گیف در دایرکت اینستاگرام خود نشدید می توانید به روز بودن اپلیکیشن اینستاگرام خود را بررسی کنید و در صورت به روز نبودن با انجام عمل به روز رسانی می توانید این مشکل را به راحتی برطرف کنید.

ارسال گیف به صورت رندوم برای فالوورها

اپلیکیشن اینستاگرام با قابلیت ارسال گیف به صورت رندوم، چت کردن را بسیار جذاب کرده است. برای انجام این کار پس از ورود به بخش دایرکت می توانید به قسمت مربوطه مراجعه کرده و عبارت Random را در Giphy keyboard جست و جو نمایید.

ارسال گیف به صورت رندوم برای فالوورها

یک نماد آبی در کنار گیف ها قرار دارد، پس از کلیک بر روی این نماد می توانید گیف های مورد نظر خود را به صورت رندوم ارسال کنید. همانطور که اطلاع دارید، بروز دادن احساسات در چت کردن، امری بسیار مهم است و به همین علت، اینستاگرام قابلیت ارسال گیف را ایجاد کرده است.

با وجود قابلیت ارسال گیف، افراد مختلف می توانند گیف های مدنظر خود را انتخاب کرده و سپس در دایرکت های مورد نظر ارسال نمایند و با این کار، بر میزان جذابیت و نحوه چت کردن خود تا حد بسیار زیادی بیفزایند.

سوالات متداول ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام

برخی از افراد با مشکلاتی یکسان در زمینه ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام مواجه هستند، در ادامه به بررسی سؤالات پر تکرار شما خواهیم پرداخت.

  • آیا می توان با استفاده از لپ تاپ و سیستم های کامپیوتری نیز گیف های مورد نظر را ارسال کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: قابلیت ارسال گیف، فعلاً، فقط برای نسخه های اندروید و ios فعال است و برای نسخه های تحت وب، متاسفانه، این امکان وجود ندارد.

  • چگونه می توان ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام از گالری موبایل انجام داد؟

برای ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام باید ابتدا، گیف مورد نظر را از گالری انتخاب کرده و سپس قبل از ارسال، فرمت آن را تغییر داده و در دایرکت مورد نظر ارسال نمایید.

خرید فالوور اینستاگرام